Skocz do zawartości

[plecak] Jak Deuter Race Exp Air.


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy w wyborze plecaka. Ogólnie moje wymagania są takie aby był funkcjonalnie i wentylacyjnie jak Deuter Race Exp Air, ale nie był nim ;) Ze zbliżonych wymiarowo i "siateczkowo" Znalazłem Osprey Syncro i Dakine AMP. Macie jakieś opinie? Istnieje jeszcze coś podobnego? Duży plus za istnienie użytecznego programu napraw pogwarancyjnych a dwa duże plusy jeżeli tuż po gwarancji napraw nie będzie wymagać.

Edytowane przez dran2
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
41 minut temu, dran2 napisał:

Osprey Syncro

Mam, polecam.

Pytanie czego oczekujesz, jaka pojemność?

Na całodniową wyrypę dla mnie wystarcza 13l(albo 10l nie pamiętam). Deszczówka zamiennie z wiatrówką albo jedna i druga, dętka, multitool, cienka bluza jak potrzeba.

Świetna wentylacja pleców. W zestawie nie ma bukłaka, trzeba dokupić osobno.

https://www.trekkersport.com.pl/plecaki/rowerowe/plecak-syncro-15.html

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Oczekuję od plecaka tego samego co od EXP AIR tylko dłużej, stąd też mile widziane długodystansowe opinie. Deuterem też byłem zachwycony aż do czasu gdy się posypał tuż po upływie gwarancji a sprzedawca, dystrybutor oraz producent mnie spławili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 3/20/2018 o 10:01, dran2 napisał:

Tym razem dałem szanse firmie Osprey, zobaczymy na ile będę miał spokój :)

 

@dran2, pochwal się nowym nabytkiem.

Chętnie posłucham o pierwszych wrażeniach i porównaniu z Deuterem. Może i ja zdecyduję się na Ospreya.

 

-- 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nawet o poczynieniu recenzji porównawczej ale chcę nabrać nieco doświadczenia z Ospreyem. I być bardziej na zimno po zakupie ;) Z pierwszych wrażeń to Osprey jest  praktyczniejszy z mnogością pasków/ściągaczy i rozkładem kieszonek/organizerów a Deuter ma sztywniejszą i wzbudzającą więcej zaufania "trampolinę". Coś wystającego można w Ospreyu wręcz poczuć na plecach co w Deuterze nigdy mi się nie zdarzyło i przy krzyżowej konstrukcji stelaża jest chyba wręcz niemożliwe, pewnie będę próbował jakoś go usztywnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...