Skocz do zawartości

[Bandanka] Chusta na głowę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was jak w tytule czy warto sie taka chusta zainteresowac pod kask oczywiście. 

http://allegro.pl/wiazana-czapka-bandamka-yellow-zolta-na-rower-jony-i7020478460.html?snapshot=MjAxOC0wMy0wOFQxMDowMzoyNS44MTVaO2J1eWVyOzAzNzk1ZTBiMWE5ZGI2MTY5MjU4MTczZDI3ZjdmNzBiMzVlOTE4ZDE4OTI0YTIyNGVmYTRmZDUyZWJhZjFkMGQ%3D

Czy ktos z was posiada cos takiego i uzywa? Jak sie sprawdza na wycieczkach rowerowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam podobną bandamę, regularnie w chłodne ale jeszcze nie mroźne zimowe dni. Sprawuje się znakomicie, zwłaszcza na szosie gdzie prędkości są większe, a i w MTB szczególnie na zjazdach świetnie chroni zatoki. Do tego dobrze odprowadza pot, właściwie zawsze niezależnie od intensywności wysiłku, kiedy wracam do domu bandama jest sucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło własnie. Na kasku pot nie wygladał by za dobrze a tak to na chuscie wszystko zostanie :) Ogladajac szajbajka mnie to zainteresowało wczoraj bodajże jakis stary jego film ogladałem. To zamawiam w takim razie w końcu juz ciepło sie robi. A w lecie tez sie mam nadzieje taka chusta nadaje na wycieczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Przecież Buffa można na wiele sposobów zakładać.

61scSAgACgL._SL1181_.jpg

 

I spokojnie można w lecie pomykać w Buffie, na zimę są inne, grubsze wersje.

Mam dwa Buffy i dwie bandanki. Pierwsze były Buffy, teraz leżą praktycznie nie używane, bandanka jest praktyczniejsza, łatwiej i szybciej się ją zakłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandamka przyszła teraz pytanie miedzy tym co sie z tyłu wiaze (żółte) jest taki czarny materiał czy mam go do środka podwinąc pod czesc co na głowe nachodzi? Tak mi to by pasowało podczas zakładania na głowe. A to wiazenie poprostu swobodnie sobie ma wisieć? Może zadaje głupie pytanie ale nie miałem z tym nigdy styczności. :)

DSC02333.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bandana pod kask jak jest ciepło to podstawa, jak zimno, to czapka. Raz, że pot nie zalewa ci oczu, dwa że kas nie leży bezpośrednio na głowie. Co do buffa, to jak dla mnie zgodnie z przeznaczeniem nadaje isę on naszyję nie na głowę i podobnie jak w przypadku bandany, w ciepłe dni cienki lekki buff, w zimne, gruby podszyty polarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...