Skocz do zawartości

[amortyzator przedni] Rock Shox Reba Tokeny


Sabarolus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktokolwiek widział ktokolwie wie, gdzie w Polsce jestem w stanie kupić tokeny do komory powietrznej w Rebie/ SIDie i reszcie rodziny z goleniami 32mm? Przyznam, że zgłupiałem bo nigdzie tego nie ma! żaden sklep. Jeżeli już coś jest dostępne to cały korek powietrzny za 150 zł z 5 tokenami...

Jeżeli komuś zbywają tokeny to proszę o info - odkupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, nie sprawdzilem dostepnosci -zwracam honor. Koles na OLX mial szare tokeny swego czasu, tylko nie pamietam jak je opisywal, bo nie zawsze szukajka je pokazala.

Ja z braku dostepu i chorej ceny -12-15 zeta za kawalek plastyku kosztujacego dziesiat groszy zrobilem na szybko w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, shotgun napisał:

Oki, nie sprawdzilem dostepnosci -zwracam honor. Koles na OLX mial szare tokeny swego czasu, tylko nie pamietam jak je opisywal, bo nie zawsze szukajka je pokazala.

Ja z braku dostepu i chorej ceny -12-15 zeta za kawalek plastyku kosztujacego dziesiat groszy zrobilem na szybko w pracy.

Na ten moment są jak widze dostępne w tym bikeinn - 5 sztuk. Zamówiłem, mam nadzieje, że dotrą. Cena i tak chora. Z polskich sklepów to nigdzie nie znalazłem. W bikecenter mają caly korek od SoloAir wraz z 5 tokenami za 100pln za przesylkę Biorąc pod uwage ze potrzeba mi tylko 2-3 korków to musiałbym na głowe upasc zeby to zamówic. Sa od ręki dostępne za granicą, ale koszty przesyłki to 30-50 pln, a cena korka to 4-6 EUR (w jednym z angielskich sklepów znalazłem cenę 13 GBP za jeden! ). Tak więc w teorii kupić można, w praktyce cena w wiekszości sklepów powoduje że to jest absolutne szaleństwo.

 

Edit. Nabycie szarych do Pike'a np. nie jest problemem. Są na olx, allegro i w kilku sklepach. Za to kupić korki pod rozmiar 32 mm to już wyższa szkoła jazdy.

Edytowane przez Sabarolus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...