Skocz do zawartości

[widelec] widelec Full Carbon- Supra stan BDB


Kamilos123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na sprzedaż posiadam widelec karbonowy marki Supra, widelec jest w stanie bdb nie posiada żadnych wgnieceń czy rozwarstwień karbonu. Kupiłem go 3 tygodnie temu jako używany w sklepie.  Zamontowałem go w swoim rowerze i nigdy nie był jeżdżony przeze mnie ponieważ składam sobie rower i nie ukończyłem projektu także z mojej strony jest on praktycznie nie jeżdżony.

 

Widelec bardzo dobrej i sprawdzonej konstrukcji na pewno wytrzyma wiele a przejedzie jeszcze więcej ;-)

 

Poniżej podam kilka podstawowych parametrów :

- Długość rury sterowej 26 cm ( można sobie przyciąć w razie potrzeby )

- Rozstaw widełek to wewnątrz 10 mm a na zewnątrz 12 mm czyli do standardowej piasty w tym przypadku zadziała do 99% piast dostępnych na Polskim rynku w tym Shimano

- rura sterowa również carbonowa - przez co sam widelec jest niezwykle lekki i bardzo wytrzymały ze względu na swoją świetną konstrukcje będzie sprawiał że każdy rowerek będzie miał świetną geometrię.

 

Widelca nie ważyłem ale strzelam na oko że będzie miał między 250 - 380 gram wagi

 

220PLN Dla chętnych i zdecydowanych klientów WYSYŁKA GRATIS 

W razie kontaktu proszę pisać na meila sajgon10@gmail.com 

temp0.jpg

temp2.jpg

temp1.jpg

temp4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...