Skocz do zawartości
MMMAAACCC7

[selekcja] czy można coś zrobić z bredzącymi?

Rekomendowane odpowiedzi

MMMAAACCC7

Witam,

pojawiam się tutaj, w celu zadania pewnego pytania:

-czy jest jakaś forma moderacji/blokady/oznaczenia"bajkopisarz/janusz/itp dla użytkowniików tego forum, którzy swoją niewiedzą i dziwnymi metodami narażają innych na koszty?

Chodzi mi o sytuację np sprzed chwili, gdy jeden użytkownik pisze, że zawiesza (zapada) mu się na mrozie dźwignia manetki, a użyszkodnik sugeruje mu wymianę linek, pancerzy?

Nie jest to pierwsza sytuacja tego użytkownika, juz kiedyś wdałem się z nim w dyskusję (zresztą zbędną), gdzie owy użytkownik ogarnął się dopiero po zarobieniu ostrzeżenia (ustnego, czy z wpisem do kartoteki, tego nie wiem).

Mogę prosić kogoś z góry o odpowiedź?

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertrobert1

Internet i fora dyskusyjne to jeden wielki śmietnik więc znajdziesz w nim zarówno rzeczy wartościowe jak i rzeczy bzdurne. Ja już dawno nauczyłem się patrzeć przez palce na tzw "złote porady". Takiego gostka należy po prostu olewać a na jego wypociny dać kontr argumentację bardzo profesjonalną i .... gościowi szczęka opadnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kolmark
Napisano (edytowane)

MMMAAACCC7a Twoja rada w tym samym wątku, żeby manetki nie smarować smarem stałym jak będzie zakwalifikowana? Czym w takim razie Shimano smaruje manetki? Masłem "mleczna dolina", czy olejem rzepakowym? ;) Połowa odpowiedzi w tamtym wątku jest bzdurna.

Edytowane przez Kolmark

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zekker

Rada jest jedna - "Zgłoś odpowiedź".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rzezniol

Najbardziej mi się w tym wszystkim podoba "zamach na admina" i prośba "do góry" o reakcje :D.

Pozdro 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
michuuu
10 godzin temu, MMMAAACCC7 napisał:

-czy jest jakaś forma moderacji/blokady/oznaczenia"bajkopisarz/janusz/itp dla użytkowniików tego forum, którzy swoją niewiedzą i dziwnymi metodami narażają innych na koszty?

Jak znajdziesz sposób na bredzących polityków to pisz.

Na forum wystarczą rzeczowe kontrargumenty i zdrowy rozsądek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta