Skocz do zawartości

[selekcja] czy można coś zrobić z bredzącymi?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pojawiam się tutaj, w celu zadania pewnego pytania:

-czy jest jakaś forma moderacji/blokady/oznaczenia"bajkopisarz/janusz/itp dla użytkowniików tego forum, którzy swoją niewiedzą i dziwnymi metodami narażają innych na koszty?

Chodzi mi o sytuację np sprzed chwili, gdy jeden użytkownik pisze, że zawiesza (zapada) mu się na mrozie dźwignia manetki, a użyszkodnik sugeruje mu wymianę linek, pancerzy?


Nie jest to pierwsza sytuacja tego użytkownika, juz kiedyś wdałem się z nim w dyskusję (zresztą zbędną), gdzie owy użytkownik ogarnął się dopiero po zarobieniu ostrzeżenia (ustnego, czy z wpisem do kartoteki, tego nie wiem).


Mogę prosić kogoś z góry o odpowiedź?


Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet i fora dyskusyjne to jeden wielki śmietnik więc znajdziesz w nim zarówno rzeczy wartościowe jak i rzeczy bzdurne. Ja już dawno nauczyłem się patrzeć przez palce na tzw "złote porady". Takiego gostka należy po prostu olewać a na jego wypociny dać kontr argumentację bardzo profesjonalną i .... gościowi szczęka opadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
10 godzin temu, MMMAAACCC7 napisał:

-czy jest jakaś forma moderacji/blokady/oznaczenia"bajkopisarz/janusz/itp dla użytkowniików tego forum, którzy swoją niewiedzą i dziwnymi metodami narażają innych na koszty?

Jak znajdziesz sposób na bredzących polityków to pisz.

Na forum wystarczą rzeczowe kontrargumenty i zdrowy rozsądek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...