Skocz do zawartości
Karol10274

[Dobry bmx] Flybike

Rekomendowane odpowiedzi

Karol10274

Siema mam pytanie mam 15lat i mam 180cm wzrostu upatrzyłem sobie takiego bmx waze 85kg ale schudne i chcę wiedzieć czy ten rower jest odpowiedni zebym mogl smigac triki na podworko jak i przez miasto i na skateparkach https://avebmx.pl/bmx/Rower-BMX-Flybikes-Proton-2018-Flat-Black

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Bohun100
      Przez Bohun100
      Hej. Szukam jakiegoś fajnego BMX do 1700 zł. Jestem kompletnym laikiem w temacie BMX. Mam 178 cm i 73 kg. Jakbyście mogli to wyślijcie jakieś linki
    • Gość Damian
      Przez Gość Damian
      Witam, chciałbym uzyskać pomoc w wycenie mojego roweru bo już słabiej siedzę w częściach. Na wszystkie części mam paragony, a sama rama kosztowała mnie 1.5k. Z góry dziękuję za pomoc
      Zdjęcie :
      http://imgur.com/a/n5bSt
      Specyfikacja :
      Rama: Sunday Funday 2 (dożywotnia gwarancja) + suport Mutiny Mid + Stery Odyssey 
      Widelec: Shadow Vultus O26 (dożywotnia gwarancja)
      Obręcz przód: Dart Fortress
      Piasta przód: RMD Stylus 
      Koło tył: Z seryjnego roweru Kink
      Korby: Stolen MOB
      Łańcuch: Stolen Balland HD Half Link
      Siodełko: Dartmoor Ivy Two Pivotal
      Zębatka: Dartmoor Peacock

• Gość Emdobe
      Przez Gość Emdobe
      Witam,

Naoglądałem się na youtube gości, którzy jeżdżą wyczynowo po różnych miastach BMXami i czerpałem z tego oglądania dziwną przyjemność a nie spodziewałbym się, że taka tematyka mi się spodoba. Do pracy jeżdżę zwykłym góralem "Folta" czy coś w ten deseń i na tym moja przygoda rowerowa się kończy. Szperając po internecie odkryłem, że takie BMXy to droga zabawa i zastanawia mnie czy nie da się taniej wypróbować na własnej skórze jak to jest? Nie chcę kupić BMX'a za 2 tysiące po czym okażę się, że jednak ogląda się to lepiej niż samemu jeździ Nie znam niestety nikogo kto mógłby pożyczyć taki sprzęt abym się przekonał czy gra jest warta świeczki. Co polecacie w takiej sytuacji?

Pozdrawiam
    • Oldzi
      Przez Oldzi
      Otóż chcę złożyć sobie bmx'a i chciałbym wiedzieć czego mi brakuje do tego, gdyż nie jestem w tym temacie obeznany.
      Posiadam:
      Ramę
      Kierownicę z widelcem
      Przednie koło
      To coś do są przymocowane pedały razem z zębatką
      Z góry dziękuję za pomoc
    • pawek0503
      Przez pawek0503
      Z góry dziękuję za odpowiedzi. Jazda w kasku daje bezpieczeństwo, ale ja na rowerze crossowym w kasku nie jeżdżę, prawdopodobnie zakładałbym kask, gdybym trenował kolarstwo górskie, kolarstwo BMX lub kolarstwo szosowe.