Skocz do zawartości

[kamerki] Nakładanie danych telemetrycznych na film z kamerki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kamerkę SJCAM bez GPS, ale zwykle rejestruję swoje wycieczki rowerowe telefonem lub nawigacją. Czy jest jakiś program do nakładania danych telemetrycznych na filmik przy wykorzystaniu śladu .gpx ? Chciałbym uzyskać taki efekt jak w GoPro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, GrzesPL napisał:

Dzień dobry

Poszukaj w Google pod hasłem "Dashware". Powinno zadziałać. Nakładanie danych telemetrycznych na video. 

Zainstalowałem najnowszą wersję ale nie chce się uruchomić, wyskakuje komunikat, że nie jest to prawidłowa aplikacja WIn32 :(. Działa dopiero starsza wersja znaleziona w sieci http://dashware.software.informer.com/download/. Przetestuję i dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Nie mam żadnego dłuższego materiału (video), którym mógłbym się pobawić, ale zrobiłem krótki test i jest w porządku. Powinno działać z każdym nagraniem, kwestia synchronizacji. P.S.  Ten filmik, który podałeś może być zrobiony właśnie Dashware - program ma kilkadziesiąt predefiniowanych  ustawień dla rożnych kamer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, GrzesPL napisał:

Dzień dobry

Nie mam żadnego dłuższego materiału (video), którym mógłbym się pobawić, ale zrobiłem krótki test i jest w porządku. Powinno działać z każdym nagraniem, kwestia synchronizacji. P.S.  Ten filmik, który podałeś może być zrobiony właśnie Dashware - program ma kilkadziesiąt predefiniowanych  ustawień dla rożnych kamer. 

U mnie nie działa. Po załadowaniu filmu czy to w formacie mp4 czy avi nie widać nic na oknie podglądu, zaś przyciski pod nim są wyświetlane na szaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, GrzesPL napisał:

Dzień dobry

Może coś z kodekami w systemie? Trudno powiedzieć. U mnie wersja 1.9.1. Windows 10 (64 bit). Działa znakomicie. 

Witam. Ale jak ładujesz plik filmu to pojawia się w oknie z lewej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...