Skocz do zawartości
remas2000

[Amortyzator] ahead 26" v-brake

Rekomendowane odpowiedzi

remas2000

Cześć,

Poszukuję widelca amortyzowanego MTB, najchętniej nowego do 400zł z systemem ahead pod hamulce v-brake. Najchętniej SR Sountur, RST lub  Rocx Shox. Jeśli ktoś ma używany w stanie pozwalającym poużytkować jeszcze kilka lat, to rozważę taką opcję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• sliwa_
      Przez sliwa_
      Siema mam problem z Foxem dhx 5.0 coil a mianowicie z tłumieniem powrotu. Jezdziłem sobie wszystko było ok do momentu gdy poszedłem do domu po wode i wsiadłem na rower i czułem ze jest strasznie twardo a wczesniej tak nie było. No to sprawdzam co sie dzieje i damper jest ustawiony na najwolniejsze odbijanie gdy ja nic nie zmieniałem dodam ze regulacja tego powrotu tłumienia nie działa. I Pytanie z czego to może wynikac ? Oddac do serwisu czy jak. Z góry dzięki
    • Ajtomus
      Przez Ajtomus
      Siema. Jestem calkiem zielony w temacie amortyzatorów (tzn serwisowania) ale posiadam amor rst launch ra 130 mm i nie wiem jaki i jak dolac olej. Z góry mówię że jeżdże na schodach..  robie dropy w mieście i nie wiem jaki olej wybrac. Czy 10W czy moze +/- prosze pisac  
    • Kacper30000
      Przez Kacper30000
      witam mam pytanie czy amortyzator RST Omega TNL 26 Amortyzator X-Country Disc V-Brake 100mm czarny
      rura sterowa 1-1/8 , 260mm stalowa 
      będzie pasować do kross hexagon x3 2013?
    • Andet
      Przez Andet
      Jakie macie wrażenia z jazdą na amortyzowanym siodełku?
      Mam rower górski. Zastanawiam się nad kupnem sztycy amortyzowanej do siodełka.
      Czy pedałując pod górę duża część siły pedałowania idzie w amortyzator? Czy występuje pływanie siodełka jak się pedałuje?
      Te bardziej rozbudowane z dźwigną są chyba lepsze, czy te proste rura w rurze na sprężynie mają sens?
    • BetoNova
      Przez BetoNova
      Oddam (ewentualnie w zamian przygarnę 4-pak :D) używany amortyzator Suntour NEX 4610 V4, wymontowany z Kellysa Axisa. Używan jakieś 5 lat, przez ostatnie 2 zablokowany. Rdza tu i tam. W zasadzie ugina się, może komuś się przyda do składaka na zimę czy coś. Ja zamieniłem go na sztywniaka i szkoda mi go wywalić na złom :]
      1 1/8", pod oś trekkingowo-mtb 100mm
      Odbiór w Szczecinie.
      Jak ktoś bardzo chce, mogę wysłać paczkomatem.

Mam do oddania także osie z szybkozamykaczami.