Skocz do zawartości

[2018] gripy absoluteBLACK


Punkxtr

Rekomendowane odpowiedzi

Rowki mają zapewniać lepszą przyczepność, użyto też silikonu o większej gęstości niż np. u ESI i z tego powodu są cięższe ale ponoć znacznie wytrzymalsze na rozcięcia, które są plagą w ESI. Tyle od producenta, jak będzie w rzeczywistości rzetelnie sprawdzimy :-)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Punkxtr napisał:

Gripy z korkami 137 zł, same korki 47 zł. 

Biorąc pod uwagę koszt ESI w granicach 85zł, jeśli są faktycznie wygodne, nie najgorzej. Ale z drugiej strony, wyglądają jak byle szajs z chińskiego sklepiku. Pudełeczko pudełeczkiem ale za te pieniądze oczekiwałbym czegoś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się zaczyna: nikt z Was jeszcze ich nie widział, ale większość już wie jak smakuje ;-)
Nie każdy ma ochotę jeździć na tandecie za dolara, tak jak i nie każdy musi mieć pudełko z hebanu. 
Fajnie, że mamy poniekąd polski (bądź, co bądź) produkt, który doceniają na całym świecie. A u nas jak zawsze zaczyna się od narzekania. 
Dla mnie osobiście są równo 8 razy za ciężkie ale mam już rowery gdzie będą pasowały ;-) Czy w praktyce się sprawdzą ciężko powiedzieć. Osobiście najbardziej obawiam się tych rowków (vide zapychanie błotem i niszczenie struktury) ale zaraz wrzucę je do testów dla zawodnika z czołówki górskich maratonów i życie napisze dalszy scenariusz. Bez spiny ;-)

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, michuuu napisał:

Za pudełko wyłożone atłasem też trzeba zapłacić.

Mniej ważne jak smakuje a ważniejsze jak podane.;)

Oczywiście, że trzeba. Tyle, że mam dysonans między dotychczasowymi produktami, które są ekstremalnie dopieszczone - spójrz choćby na te wzory na takiej pierdółce: https://absoluteblack.cc/centerlock-lockring2.html Przecież to detal na który nikt poza właścicielem nie zwróci uwagi. Nie mówiąc o tarczach korb szosowych, na widok których mi szczęka leci w kierunku podłogi jak szalona. A tu produkt, który jest po prostu brzydki jak noc. 

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Punkxtr napisał:

Dla mnie osobiście są równo 8 razy za ciężkie

Może lekki offtop, które chwyty ważą 10g? Ja mam teraz piankowe Boplight które ważą 18g i sądziłem że to już jest dobry wynik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, skom25 napisał:

Może lekki offtop, które chwyty ważą 10g? 

Extralite Hypergrips, 7,8 gramów komplet bez korków: http://extralite.com/Products/hypergrips.htm
Używam ich od lat. Poprawnie założone są bardzo fajne choć dla osób o relatywnie małych dłoniach.

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, siejak1 napisał:

Nie wiem jak wy Panowie ale moje gripy z aliexpress po 2 dolki niczym nie odbiegają od "markowych" esi.... Ale wiadomo jak kogoś stać to czemu by nie :)

A daj linka bo zamówiłem takowe i nie ma nawet porównania do tych z ESI, nie da się ich używać, są śliskie i tandetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...