Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

myrcek71

Witam, proszę o pomoc chciałbym kupić rower spinningowy podam dane techniczne roweru, wiem widzialem ceny nawet za 13tys ten jest w cenie 1,5 tys-2tys jest to moj pierwszy rower spinningowy, nie znam sie w sklepach malo co mowią o tym czytałem tylko ze magnetyczny jest cichszy od mechanicznego. Proszę o pomoc !!!!!!

• rodzaj oporu: magnetyczny
  • wymiary rozłożone :(dług x szer x wys.)    128 (regulowana) cm x 63 cm x 120 cm
  • waga koła zamachowego : 22 kg
  • regulacja siodełka w pionie: max. odległość od podłoża: 103cm 
  • wielostopniowa regulacja kąta kierownicy w pionie i poziomie
  • płynna, manualna regulacja oporu z system STOP
  • rolki transportowe
  • system poziomowania tylnej podstawy
  • sensory pulsu w uchwytach
  • uchwyty pokryte miękkim neoprenem
  • pedały z paskami trzymającymi
  • waga produktu : 58 kg
  • waga użytkownika : 150 kg                         

6690d637410da7e35499e0c291cd.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
lederfox34

No i bardzo fajny rower. Magnetyczny jest cichszy, teraz i ja bym kupowała taki zamiast mechanika. (Jedyne co hałasuje po czasie to hamulec obcierający po kole własnie- docisk oporu)  Kiepskie siodełko szczerze mowiąc, ale to najmniejszy problem. Fajnie ze ma sensory, dla np starszych osob jest to okej ja używam paska na klatkę i polara bo tam przynajmniej mam wszystkie parametry dedykowane pod siebie, tu jest program ogólny na podstawie hr odczytu czy trzeba się 'wpisywać' ? Jedyne co mnie zaintrygowało to dość skąpy zakres ruchu siodełka (przod tył) moze warto dopytać jaki jest margines w poziomie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomek21001

Rower ze zdjęcia ma mechaniczny system regulacji oporu ( filcowa szmatka ).

Jako nowy - jest zbyt tani, jeżeli oczekujesz solidnego i bezawaryjnego sprzętu.

Osobiście poszukałbym używanego,profesjonalnego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
woojj
Teraz, myrcek71 napisał:

widzialem ceny nawet za 13tys ten jest w cenie 1,5 tys-2tys

Nie wiem czy nie lepiej zapisać się na spining- lepsza motywacja treningowa. Trening spiningowy prowadzony w grupie i z trenerem to nie to samo co w domu. Za 2-3 tys będziesz miał parę lat treningów w okresie zimowym. 

W zaciszu domowym ciężko znaleźć chęci i motywację do trenowania. Często kończy taki rowerek jako wieszak na ciuchy zbierający kurz ;-)))

• +1 pomógł 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
myrcek71
6 godzin temu, lederfox34 napisał:

No i bardzo fajny rower. Magnetyczny jest cichszy, teraz i ja bym kupowała taki zamiast mechanika. (Jedyne co hałasuje po czasie to hamulec obcierający po kole własnie- docisk oporu)  Kiepskie siodełko szczerze mowiąc, ale to najmniejszy problem. Fajnie ze ma sensory, dla np starszych osob jest to okej ja używam paska na klatkę i polara bo tam przynajmniej mam wszystkie parametry dedykowane pod siebie, tu jest program ogólny na podstawie hr odczytu czy trzeba się 'wpisywać' ? Jedyne co mnie zaintrygowało to dość skąpy zakres ruchu siodełka (przod tył) moze warto dopytać jaki jest margines w poziomie. 

Siodełko tez w 2 płaszczyznach

Podstawowe funkcje :

• bardzo mocna konstrukcja stalowa
  • koło 22 kg.
  • rodzaj oporu : dociskowy
  • rodzaj napędu : łańcuch
  • podpórki na przedramiona
  • pomiar pulsu
  • regulacja siodełka w 2 płaszczyznach
  • regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach
  • kółka transportowe

Udostępnij tego posta