Skocz do zawartości
djzatorze

[rama] Scott Gambler FR10 2009

Rekomendowane odpowiedzi

djzatorze
Napisano (edytowane)

Sprzedam mocną i zwinną ramę Scott Gambler FR10 "S". Łożyska wymienione w sierpniu 2017. Stan dobry, wszystko widać na fotkach, link do wyraźnych dużych zdjęć jest poniżej. Na zapytanie udzielam szczegółowych informacji, proszę pytać, chętnie odpowiem.

RAMA BEZ DAMPERA!
(chodziła z Foxem RC4 więc miała dobrze)
W zestawie komplet tulei do zamocowania dampera.

Można na tej ramie zbudować skoczny i wytrzymały rower DH/FR.

Suport to standardowy 83 mm, oś piasty 150x12mm, długość montażowa dampera to 241mm (9,5x3.0), skok ramy regulowany: 190/210/230 mm. Główka łyka amortyzatory 1,5", w komplecie stery FSA na 1 1/8". Mocowanie napinacza na oba standardy: ISCG-03 i ISCG-05. Newralgiczne miejsca osłonięte grubą, przezroczystą gumą.

Gratis sztyca z redukcją i zaciskiem oraz błotniczek pod kolor :)

TUTAJ ZDJĘCIA W TAKIEJ GALERII ŻEBY NIE ZAWALAĆ SERWERÓW ;)

cena: 1199 zł

DSC_0428.jpg

Edytowane przez djzatorze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
djzatorze

Wiosenna promocja - 899 zł
Niżej nie bydzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Kacper1305
      Przez Kacper1305
      Witam  
      Na sprzedaż karbonowo-aluminiowa rama szosowa. Długośc od środka suportu do końca rury podsiodłowej 58 cm. Cena 700 zł .
      W komplecie :
      -rama
      -widelec karbonowy Orbea
      -sztyca
      -stery Aheadset Cane Creek
      -kierownica Ritchey Pro 440 mm
      -mostek Ritchey Pro 110 mm
      LINK :
      https://www.olx.pl/oferta/okazja-rama-szosowa-58-cm-frameset-gratisy-CID767-IDtHIb3.html
    • Kacper1305
      Przez Kacper1305
      Witam  
      Na sprzedaż leci rama szosowa marki Centurion. Od środka suportu do końca rury podsiodłowej 58 cm . Rama zadbana. Cena 200 zł .
      W komplecie:
      -rama
      -widelec
      -mostek Custom
      -kierownica Sakae Japan
      -sztyca Promax
      -przelotki do linek Shimano
      -obejma sztycy
      LINK :
      https://www.olx.pl/oferta/rama-szosowa-centurion-58-cm-gratisy-frameset-CID767-IDv6rv0.html
    • Gość Darek
      Przez Gość Darek
      Witam serdecznie, jestem zainteresowany zakupem szosy Specialized Roubaix, I nie jestem pewien jaki rozmiar ramy wybrać 52 czy 49 mój wzrost to 168cm waga 78kg
      Proszę Was o pomoc....
    • mocarny
      Przez mocarny
      Hejka
      Stoję przed doborem ramy Giant Roam disc 1. Ze względu na mój wzrost 172 cm, plasuje się w rozmiarze S według tabelki-doboru rozmiaru Giant. Na rozmiarze S siadałem ale na Roam disc 2, w sumie to ta sama rama i koła więc to samo, wydawało się OK. Niestety w sklepach zaczyna brakować S'ki Roam disc 1 także oglądałem M'ke która mogą kupić z dużym upustem + bon na akcesoria(ściągnięcie S'ki wiązałoby sie z brakiem rabatu). Dołączam zdjęcie roweru i wysokości siodełka z którego mogę jeszcze palcami dotknąć ziemi. Jak stoję okrakiem na ramie to mam jeszcze troche luzu i nie "wiszą mi jajca" na ramie. Pytanie czy na takiej wysokości siodełko jest OK, bo raczej wyżej go podnieść nie za bardzo(70 cm wysokości nogi po stronie wewnętrznej), czy nie zaburzam geometrii i będę miał miał prawidłową pozycje? Czy jednak siodełko powinno być jeszcze wyżej? Czy siodło zawsze musi być wyżej od kierownicy w crossach by efektywnie wykorzystać geometrie i szybkość jazdy? Słyszałem zdania że im wyżej siodło tym szybciej jedziesz  . Prosiłbym o radę czy jakieś wskazówki, bo nie wiem czy łapać "okazje" czy jednak szukać dalej.
      Pozdrawiam 

• Sami12
      Przez Sami12
      Witam,
      czy jest mozliwosc dostania tylnego trojkata do WW.ramy ? Dziekuje