Skocz do zawartości

[pas biodrowy] Szeroki dokładany pas biodrowy


Rekomendowane odpowiedzi

Dość długo szukałem plecaka w "rozsądnych" pieniądzach. Potrzebny do pracy na laptop 14', czasami jakieś drobne zakupy itd...

Dotychcasz miałem hi-tec adventure 35l ale pierwsze przetarcia pojawiły się chyba po 2-3 m-cach i reklamacja została nie uznana. Ponosiłem go jakieś 2-3 lata i postanowiłem go zmienić na coś innej firmy.

Wybór padł na produkt z decathlonu https://www.decathlon.pl/plecak-nh500-30-l-id_8383598.html

Nie jest to plecam na jakim mi zależało ale jest osobna kieszeń na lapla, jakaś tam wentylacja pleców i kilka praktycznych kieszeni.

 

Teraz czego mi brakuje. Plecak ma tylko wąskie paski jako pas biodrowy, a chciałbym mieć coś szerokiego co nie będzie powodować wrzynania się pasków w ciało i dodatkowo żeby miały kieszonkę. Czy ktoś gdzieś kiedyś widział takie nakładki? Szukałem w internecie ale nic nie znajduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.02.2018 o 20:45, mmoorroo napisał:

Teraz czego mi brakuje. Plecak ma tylko wąskie paski jako pas biodrowy, a chciałbym mieć coś szerokiego co nie będzie powodować wrzynania się pasków w ciało i dodatkowo żeby miały kieszonkę. Czy ktoś gdzieś kiedyś widział takie nakładki? Szukałem w internecie ale nic nie znajduję.

Masz na myśli coś w ten deseń co na poniższym filmie?

 

Sam posiadam ten plecak z ostatniej (prawdopodobnie) serii z chowanym pasem biodrowym. Nie można tak głęboko włożyć ręki jak na powyższym, ale funkcjonalność została zachowana.

Niestety nowsze Recony zostały pozbawione tego patentu, więc jakbyś był zainteresowany takim plecakiem to szukaj wersji z nazwą modelu umiejscowioną poziomo na samym dole. Serie te były wypuszczane do chyba 2014 r., ale jak dobrze poszukasz w necie to znajdziesz. Te z pionowym napisem po lewej stronie już nie mają chowanego pasa biodrowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...