Skocz do zawartości

[27.5] Opony terenowe węższe niż 2.0'


Prz

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzmy, że porównywalnych lub bardziej terenowych, póki co w szerokościach mniejszych niż 2.0' znajduję tylko opony pokroju Marathonów itp.

Jest jeszcze Saguaro w równym 2.0', jest szansa że też by się zmieściła w moim nowym projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama jeszcze nie jest zamówiona, ale to fabrycznie gravel z prześwitami na 45c, więc po założeniu 27.5 na wysokość powinno być wciąż sporo miejsca, bardziej będzie się zapewne liczyć szerokość. RK pod tym względem pewnie byłyby ok, ale z kolei one są typowo na suche warunki raczej, potrzebowałbym bardziej czegoś uniwersalnego pokroju choćby Saguaro, załóżmy że 2.0 też będzie ok. Teraz widzę, że X-King jest też 2.0 (myślałem że 2.2 to minimum), więc na pewno to będzie ciekawa opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem opon węższych od 2.0 i tak. Crossmark 1,95 mają w mojej obręczy (19mm) szerokośc 47mm, opona Specialized Rengade sport 1,90 którą w końcu kupiłem ma 44mm szerokości a dostałem info od przedstawiciela CST, że któraś z ich opon terenowych o szerokości 1,95 ma nawet 43mm szerokości - ale niestety nie wiem na jakiej obręczy... a i model opony o którą pytałem mi uciekł... ale CST robi chyba trzy bieżniki w tym rozmiarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...