Skocz do zawartości

[Książka]


szewka

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie. :)

Chciałbym przedstawić wam książkę pt. ,,Mistrzowie czyli 101 inspirujących historii ludzi sukcesu" która miała premierę  6.02.2018 i w ciągu 48h stała się bestsellerem w Polsce - ponad 4000sztuk w 2 dni ( w Polsce bestseller kolo 4-5k).

Książka wyjątkowa bo napisana przez 101 autorów w tym przeze mnie. 

Stworzona z myślą o motywacji dla każdego. Znajduje się w niej 101 historii ludzi sukcesu - np. sportowców, pisarzy itp. Zachęcam do kupna - może akurat jeden z rozdziałów Cię zmotywuje do działania !! :)

Cena to 11.50 razem z przesyłką 

Do kupienia : sukces.pl/101

IMG_20180211_101712_064.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
W dniu 15.02.2018 o 19:21, szewka napisał:

Książka wyjątkowa bo napisana przez 101 autorów w tym przeze mnie. 

Czyli jesteś jednym z owych 101 osób sukcesu, którzy mają nas inspirować? OK. Coś o sobie? Jakiś sukces?

 

Pytam z ciekawości, bo lubię wiedzieć, co jest/było przyczyną do bycia "inspirującym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2018 o 09:25, durnykot napisał:

Czyli jesteś jednym z owych 101 osób sukcesu, którzy mają nas inspirować? OK. Coś o sobie? Jakiś sukces?

 

Pytam z ciekawości, bo lubię wiedzieć, co jest/było przyczyną do bycia "inspirującym".

Nie, opisałem sportowca, który był i jest inspiracją dla mnie. :) Książka zawiera historie osób mniej lub bardziej znanych naszemu społeczeństwu, które osiągnęły coś więcej w swoim życiu - sportowców, biznesmenów, milionerów, pisarzy itp. :)

Póki co Moja historia życia jest jeszcze zbyt skromna aby umieścić ją w tego typu książce :D:D;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...