Skocz do zawartości

[Wybór roweru] do freeridu


sirmalian1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić rower do 2500zł do "freeride" czyli przejechania od punktu a do punktu b, skoczenia paru hopek, paru schodów itp.
Wiem, że za tą cenę najlepiej używkę i takiej właśnie szukam, znalazłem takie coś: https://www.olx.pl/oferta/nowa-cena-dartmoor-hornet-2011-14-mtb-stunt-dirt-CID767-IDrbRaH.html#d171abd40e
Opłacalne jeśli rama była spawana? Jeśli nie to macie coś innego do polecenia? Myślałem też nad zakupem primala basic 2015 i po czasie wymienieniu w nim amortyzatora na lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomińmy już fakt że "freeride" to zupełnie co innego niż Ci się wydaje.

Ja bym spawanej ramy nie kupił, a zwłaszcza jeżeli ma być do cięższych zastosowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, skom25 napisał:

Ja bym spawanej ramy nie kupił, a zwłaszcza jeżeli ma być do cięższych zastosowań.

Ja myślę, że faktyczne zastosowanie to będzie się kończyć na tym przejeździe z punktu a do b, a rower ma po prostu hardkorowo wyglądać, także wsio ryba czy spawany czy nie (chyba że kiepsko spawany). Zapewne kolejny "młody gniewny" co jeździ "frirajd i dałnhil" po drodze do szkoły. Za młodu też się człowieka podobne głupoty trzymały, tylko nie było takiego sprzętu. Pamiętam jak kumpel skasował matczynego Jubilata jak poszliśmy "poskakać" na okolicznych "fortach" :D Tylko nikt z nas nie wiedział że to "frirajd", jótuba też nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m0d Nie, nie chodzi o "dałnhil" po drodze do szkoły tylko chodzi o skakanie schodów, hopek, stójki i żeby wytrzymał w lesie, już to robie ale na gracie z v-brakeami sprzed paru ładnych lat. Oczywiście hardkorowy wygląd nie zaszkodzi, ale nie wymagam tego od roweru za 2k, zależy mi na tym żeby wytrzymał skoki z 2 metrowych schodów nie łamiąc się przy tym po 10 razie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...