Skocz do zawartości

[Części do roweru] Przydatne akcesoria


Thomass13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się co z takich potrzebniejszych rzeczy warto do roweru kupić. Mysle o przymiarze do łańcucha. Posiadam:

 - ściagacz do korby,

- lubryfikator do łańcucha i kasety smarowania

- klucz 32 oraz zestaw imbusów i skuwacz do łańcucha

- łyzki do opon, pompka, łatki

Mysle nad przymiarem do łańcucha oraz kluczem 30. Chyba że jeszcze cos jest warte zakupu z tych najpotrzebniejszych rzeczy to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego klucz 30mm? Stery? 

Klucz do wolnobiegu/kasety + bacik jeśli masz kasetę.

Kluczyk do szprych.

Jak lubisz dłubać i masz koła na kulkach to klucze do konusów.

Klucz do osi suportu. 

Jak będziesz mieć zamiar sam sobie wymieniać linki i pancerze to coś do cięcia linki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak klucz do sterów bo 32 mam tylko 2-gi jest 30 ratuje sie kluczem francuzem który mam ale jednak klucz to klucz. Klucz do suportu posiadam akurat. Klucz do szprych, wolnobiegu bo nie posiadam. i do konusów to musze zapytac bo podobno maszynowe sa bezobsługowe koła. Do ciecia posiadam przyrzad akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisałeś w 2 innych tematach to masz zamiar zmieniać rower. Więc po co Ci taki klucz do sterów?

Lepiej kup sobie zestaw porządnych imbusów. Ja od siebie polecam te w kształcie litery T firmy Force, natomiast klasyczne Wiha. Cena wydaje się zaporowa zwłaszcza jeżeli chodzi o produkty Wiha, wykonanie jednak jest można powiedzieć "biżuteryjne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...