Skocz do zawartości

[sztyca] Nowa Accent Execute Carbon 30,9x400 mm


majkelpee

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Mam na sprzedaż nową sztycę, zakupiona 24stycznia do nowo zbudowanego roweru, na fitingu wyszło, że potrzebuję offset ~20 mm, bo na tej sztycy nie da się dobrze ustawić siodła do mojej bud. ciała i reszty roweru :/ Więc sztyca była raz założona do roweru, przejechałem może 20 km na niej przed fitting'iem, a teraz czeka na nowego właściciela ;) Jest to: 
Accent Execute Carbon,
średnica: 30,9 mm
długość: 400 mm
waga: 195 g
materiał: karbon
pasuje na pewno pod standardowe druty siodełka 7 mm inne nie wiem, producent nie podaje. Sztycę wyślę oryginalnie zapakowaną z paragonem.

cena: 210 zł

Tu dodaję dwa zdjęcia: reszta na OLX: https://www.olx.pl/oferta/nowa-sztyca-accent-execute-carbon-30-9x400mm-195g-CID767-IDs3RzX.html

 

IMG_20180212_200314.jpg

IMG_20180212_200039.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...