Skocz do zawartości

[Szukam towarzysza] Green Velo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam towarzysza na Green Velo .

Termin od maja do lipca planuje trasę od Białegostoku lub Białej Podlaski w górę a potem może na Elbląg lub Wilno. Spanie na dzika. Jestem dyspozycyjny a trasa do ustalenia.

Edytowane przez Modnestol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Wymagań nie ma. Jedyne aby osoba z którą pojadę nie była marudą.

Doświadczenie w takich długich wyjazdach "0" ale to nie jest problem bo na rowerze jeżdze lokalnie po 50-100km. A pozatym ,biegam karate łyżwy rolki góry pływanie.

Więc typ zakręconego:-) Chce jechać po te 80-100kmdziennie a wyjazd około 10 dni. spanie namiot i tyle.

Dyspozycyjny jestem ale jeszcze jest rodzina i trochę się musze dostosować do wyjazdów szkoły itd. dziecka

pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  w zeszłym roku byłem  ma Green Velo dwa razy . W maju z Rzeszowa do Białegostoku  ponad  1000 km  i w  sierpniu  z Elbląga do  Białegostoku  670 km .  I   w tym  roku  chce się wybrać  na wschód muszę pomyśleć  nad trasą i terminem. Pozdrawiam  Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Termin wyjazdu od 27 lub 28 kwietnia, nie piszę do kiedy bo mam wolny czas także po weekendzie - dostosuję się.

Plan mam taki by z Kuźnicy jechać możliwie najbliżej granicy na południe (oczywiście zwiedzając atrakcyjne miejsca po drodze) np zabytkowe tatarskie meczety i mizar w Bohonikach i Kruszynianach, Puszcza Białowieska, Białowieża, Grabarka, Kostomłoty, Kodeń, Sobibór, Chełm, Zamość, Szczebrzeszyn, Zwierzyniec, Susiec (roztocze) - to co mi przychodzi do głowy, i inne atrakcje jak są na tej trasie (niektóre z wymienionych już zwiedziłem ale mogę jeszcze raz jak będzie ktoś kto nie był), no i może Lwów i okolice by się też udało zaliczyć jak by byli chętni (trzeba mieć paszport ważny min 6 miesięcy). Spanie gdzie się nadarzy okazja, namiot, agroturystyka, schroniska, kwatery (ale bez wcześniejszej rezerwacji, znalezione po drodze w dniu noclegu)  - zależnie od pogody i ogólnego nastroju.

Edytowane przez robertcb1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Białegostoku - to w okolicy Sokółki :) Do Kużnicy chyba nie ma co jechać tylko można zacząć w Sokółce - niedaleko są Bohoniki, i cała puszcza Knyszyńska. Potem można darować sobie mały kawałek GV, który prowadzi z Gródka do Michałowa i w Królowym Moście skoczyć zrobić fajny skrót przez lasy właśnie do Michałowa i potem dalej na południe. Ja jeżdzę na 27.5+ oponach i wolę unikać asfaltu jeśli moge :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, L0k0 napisał:

mi pasuje, a jak się chcesz dostać do Kuźnic?

Pociągiem z Warszawy, jest w godzinach rannych i około południa dojeżdża do Sokółki/Kuźnicy (W Białymstoku jest rozdzielenie i część wagonów jedzie do Suwałk a część do Grodna) i zależy czy w tej drugiej części jest możliwość przewozu rowerów.

Nie jestem zwolennikiem "chodnikowych" ścieżek rowerowych z powodu krawężników, kostki i innych nierówności i preferuję jazdę jezdnią.

Edytowane przez robertcb1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...