Skocz do zawartości

[Rower MTB do 2.5k] Jak oceniacie tego hardtaila?


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że już niema nigdzie tych rowerów Romet Mustang 1 :(  Wszędzie czekają na nową kolekcję, ale od Rometa jeszcze nic niema. Jakby ktoś gdzieś słyszał o dostępności tego roweru albo widział, że jest rower Romet Mustang 1 gdzieś dostępny do kupienia w sklepie to proszę o to, byście w razie możliwości dali mi znać o tym tutaj . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przecież postarac znaleźć dobra ofertę na Olx. Czasem komuś coś nie podpasuje w mtb, pracy itd i sprzedaje. Nowego nie ma opcji. Zostaje mniejsze koło i rozmiar powyżej 17. 

Mustang 1jest na Olx rozmiar 17 za 2200 używany. Dopytaj jeśli cię zainteresuje. (Ma rock shocka zamiast raidona) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lederfox34 napisał:

Mustang 1jest na Olx rozmiar 17 za 2200 używany. Dopytaj jeśli cię zainteresuje. (Ma rock shocka zamiast raidona)

Pewnie myślisz o tym https://www.olx.pl/oferta/romet-mustang-29-1-0-CID767-IDmv4oa.html#8edd48032a  , Rock Shox'a to on niestety nie ma tylko fabrycznego Raidona z naklejkami od RS (te marne fotki chyba miały to ukryć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, gtb napisał:

Pewnie myślisz o tym https://www.olx.pl/oferta/romet-mustang-29-1-0-CID767-IDmv4oa.html#8edd48032a  , Rock Shox'a to on niestety nie ma tylko fabrycznego Raidona z naklejkami od RS (te marne fotki chyba miały to ukryć).

No to be zachowanie. (że nie napisał) co do rs a raidona to są zwolennicy jednych i drugich. Mój poprzedni rower miał taki defekt że jedna golen miał bez naklejki raidon, ot moja głupota kiedyś.  Kupujący wiedział, widział na fotkach ale potem jak sam sobie zmieniał wizualna pod kolor to zdarl z drugiej goleni i też nakleil (by symetryczne było) z rs logo. Więc decyzja estetyka była jakby podyktowana. Myślę że rozmowa z kupującym zwykle koryguje takie rzeczy. (chyba że jestem zbyt naiwna) 

15 godzin temu, hanjin napisał:

Niezłe zdjęcia:) Ktoś kto nie obejrzy go na żywo tylko kupi przez neta się zdziwi.

Zwykle odbywa się rozmowa dodatkowo ileś zdjęć i ostatecznie dużo osób jedzie obejrzeć rower. Chyba z to drogi koniec Polski ale to własne "ramki poszukiwań" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...