Skocz do zawartości

[Blog] Diodek.pl - o oświetleniu słów kilka


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Po przeczytaniu recenzji i obejrzeniu filmu nie rozumiem zachwytów. Wygląda że świeci wąsko, takim prostokątem z ostrym odcięcie po bokach. Sam mówisz,  że skręcając jechałeś na ślepo. Jak dla mnie to dyskwalifikuje lampkę do normalnych zastosowań. Na czym polega jej "genialność"?

Nie znalazłem informacji o długości świecenia? 

Edytowane przez PiotrKaaaaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czasie świecenia mówię na wstępnej części.

Dla mnie jest fajna. Odcięcie, montaż, stosunkowo nieduży pobór mocy w stosunku do ilości światła. W tej cenie naprawdę dobra rzecz. Boki w wielu lampkach leżą i nie jest to żadna nowość. Tutaj jest to też bolączka i o tym wspominam.

Proszę podaj godną alternatywę za 50 zł zasilaną wyłącznie z USB. Z chęcią się jej przyjrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Zanabyłem Lumintop B01 w opcji naked czyli bez baterii (nie za bardzo ufam co tam wsadzają w dalekiej Chinlandii) - niby już frunie do mnie.

Jako że jest ponoć przystosowana do współpracy z ogniwami 21700 to tu pytanie: czy np taka LG M50 będzie OK? Sugerowałem się głównie pojemnością.

Będę wdzięczny za podpórkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do czegoś innego to niech sprawdzi czy wystarczy mu maksymalna wydajność akumulatora (15A).

Podpiąć możesz, pamiętaj tylko że te porty nie grzeszą szybkością ładowania, chociaż zależy też od standardu. Mówiąc prościej, jak masz możliwość podpięcia pod ładowarkę sieciową, to zrób to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z Was pewnie wie jak grzeją się latarki. Convoye pod tym względem nie grzeszyły w starszych wersjach. Teraz testuje kilka z nich kamerą termowizyjną i możecie zobaczyć ile ciepła może bić od takiej latarki :) Rekordzista to s2+ ze sterownikiem 2.8A gdzie temperatura wynosi PONAD 90 stopni !

Filmy znajdują się tutaj.

Są tam testy:

Convoy s2+ XM-L2 U2-1A, sterownik 2.8A

Convoy c8+ XPL-HI U6-4C, sterownik 2.8A

Convoy s2+ XHP50.2 3V, sterownik 5A (DIY)

Convoy M26C XHP70.2, sterownik 6A

Convoy M21A KW CULPM1.TG, sterownik 6A

Convoy L21A XHP50.2 3V, sterownik 6A

Convoy M21C-U XHP70.2, sterownik 5A

Edytowane przez Dziubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Siema, nie do końca w temacie ale trochę tak, znajdzie się ktoś może kto ma kolimator o średnicy 17mm (do Convoy H1) w większej ilości, tj mógłby odsprzedać sztukę, względnie strona coby w Polsce kupić? Na Ali wiem że są, ale jeśli możliwe to fajnie by było nie czekać, dostałem już jedną paczkę po miesiącu czekania więc wiem że chcę 45 stopni 😜

Google nie znajduje tego wymiaru.

Edytowane przez piciu256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...