Skocz do zawartości

[Blog] Diodek.pl - o oświetleniu słów kilka


Rekomendowane odpowiedzi

To zależy. Jak chcesz szersze światło to może Nitecore Tube, z Chin za 15-20 zł do wyrwania, albo body plastikowe. Z aluminum, po kosztach, UKing czy jakoś tak. Ta kosztuje koło 5-10 zł. Też zasilana 1x AAA. Jak będziesz chciał konkretny model tej tanioszki to daj znać, poszukam u siebie jej i podam Ci namiar na konkretną sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ROFIS MR30 - latarka, powerbank, zasilanie ogniwem 21700 (w zestawie), dioda XHP 35 HI i długi czas pracy. To w skrócie informacja o światełku które miałem okazję testować.

https://diodek.pl/rofis-mr30-latarka-z-wbudowana-ladowarka-i-powerbank-w-jednym/

Edytowane przez Dziubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I już z innej beczki czyli Diodek na YouTube. W formie filmu na pierwszy rzut leci Kompendium Convoy s2+ czyli jeden z najpopularniejszych wpisów na moim blogu.

Na chwilę obecną opublikowane są 3 części :

1. Informacje ogólne o latarkach Conovy Idealny materiał dla początkujących "konwojowiczów"

2. Dostępne kolory latarek Convoy i różnice w starej i nowej wersji Mówię o różnych kolorach s2+ oraz pokazuję czym różni się stara wersja latarki od nowej. S2+ jest rozkładane na tym filmie więc doskonale widać co i gdzie zostało zmienione

3. Zmiana trybów i grup w s2+ Jak zmienić tryb oraz grupę w tej latarce. O ile w podstawowym sterowniku dajecie radę, tak z Biscotti jest ciężko. Ale od teraz to już nie problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam BLFa juz od dluzszego czasu i jestem bardzo zadowolony. Natomiast co do filmu.., no dziwnie to wyszlo, bo wyszlo jakby obie latarki swiecily tak sobie. U siebie w absolutnej ciemnosci, co widac po poswiacie nnieba u Ciebie to ze zmierzonej odleglosci 50m nie jestem w stanie patrzec bez mruzenia oczu w swiatlo latarki. Na tej odleglosci mam bialo, krotko bialo..., ale bialo. Oswietlony teren to okolo 100m , przy czym tam po prostu jest oswietlone i juz dla mnie dupy nie urywa. Po drogach pozarowych na stokach Babiejj dalo sie spokojnie 50-60km/h w nocy jechac z duzym komfortem. Za te cene polece kazdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie.

Z najważniejszych rzeczy które ostatnio pojawiły się u mnie na blogu to :

Ponadto, fanów socialmedia zapraszam na FB Diodka gdzie są informacje nie publikowane na blogu.

Edytowane przez Dziubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze chodzi o sam pesel, a potem jak byl program, ktory ogladael kumpel. Zamawiasz na jego podstawie tzw. dowod osobisty kolekcjonerski, dostajesz piekna podrobe za 500zl i na jej podstawie walisz chwilowki do bolu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...