Skocz do zawartości

[rower] Kellys Gate 30 2017- opinie


Sramano

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Z racji tego że chciałem kupić Rometa Mustanga 2 (2018) ale pojawią się niby początkiem kwietnia to teraz mam na oku Kellysa. I teraz czekam na opinie o rowerze bo słyszałem że ten kąt podsiodłówki sprawia problemy. Ale czy to ma duże znaczenie? Rower ogólnie jest spoko tylko czy ten kąt nie zepsuje wszystkiego...tym bardziej że będe startował w zawodach. Aha i jeszcze jaka waga tego Kellysa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sramano napisał:

bo słyszałem że ten kąt podsiodłówki sprawia problemy. Ale czy to ma duże znaczenie? Rower ogólnie jest spoko tylko czy ten kąt nie zepsuje wszystkiego.

moi znajomi użytkują Gete w roznych odsłonach od 30 po 90. Każdy z nich twierdzi ze ich podejscie do roweru- jak twoje powyżej- idealnie wpisuje się to co się odbiera jako geometria. Kat podsiodłowy to coś co ma współgrać, czy sprawia problemy? zależy, jak ma się silne nogi, jak się przepycha na przeszkodach, czy umie się kręcić kadencyjnie. Katy rzędu 74, 75 st a takie tez się zdarzają wymagają za to dobrego cardio. Wiec nigdy nie jest idealnie :) 

Miałam znajomego który startował w maratonach na 50tce ale on miał faktycznie potężne nogi. Depnął z siła startu promu kosmicznego. Inni po prostu sobie dojeżdżali. (ale to też kwestia treningu żywienia i całokształtu podejścia) 

Rower bardzo fajnie poskładany, ładny. Nie słyszałam np. o niedoróbkach. 

Nie widziałam nic o wadze, ciekawe każdy edytuje z jednej strony tylko:) na wadze rowerowej z 2015 M stało 13,52  a model 50 z 2016 M 13,100. podejrzewam że pozostał na poziomie 13  bliżej 500. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...