Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• vertonek
      Przez vertonek
      Cześć, 
      Mam już od jakiegoś czasu problem z hamulcami avid code r. Polega on na tym że kiedy zjeżdżam na trasie to hamują one bardzo dobrze lecz kiedy idę pojeździć po płaskim terenie lub po lekkich podjazdach są one tak jakby zapowietrzone. Wczoraj wybrałem się pojeździć to nawet podczas zjazdu ciężko im było złapać tą siłę. Dodam tylko że przód odpowietrzałem w kwietniu.
    • Mariusz098
      Przez Mariusz098
      Witam wszystkich forumowiczów.  
      Chciałbym na wstępie dodać iż jestem nowy nowy na forum oraz nie mam zbyt dużego doświadczenia z rowerami.
      Mój problem polega na dziwnych dźwiękach dochodzących z tylnej piasty w rowerze Romet Orkan 3. Mieliście z takim czymś do czynienia? jak zabrać się do naprawy tego? Dodam że pierwszy raz te dźwięki usłyszałem po przejeździe krótkiej trasy około 40km w dość deszczowy dzień. Dodam że jest to tylko w jeździe na "luzie" przy pedałowaniu tego dźwięku nie ma.
      dodaje filmik który wstawiłem na YT ponieważ tutaj jego wielkość była za duża z góry przepraszam za jakość choć chodzi tylko i wyłącznie o sam dźwięk koła. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
    • TheJW
      Przez TheJW
      Poniższe pytanie kierowane jest głównie do użytkowników komputerów rowerowych Garmin itp.
      Zostałem mile zaskoczony przez nasz wymiar sprawiedliwości i w najbliższym czasie otrzymam niespodziewane środki.
      Mam dwa wyjścia:
      1. odłożyć na konto - "niech leży", albo
      2. kupić jakiś fajny komputerek do rowerów.
      Chyba wszyscy lubimy wydawać kasę na mniej lub bardziej potrzebne gadżety (szczególnie jeśli związane są z rowerem), dlatego zacząłem się zastanawiać, czy nie sprawić sobie za to jakiegoś Garmina.
      Dlaczego się zastanawiam, a nie po prostu zamówię? Ano do tej pory nie jeździłem z nawigacją, nie jeździłem z pulsometrem, nie korzystałem z dobrodziejstw tak zaawansowanej rowerowej elektroniki (dopiero pół roku temu założyłem czujnik kadencji!). Nie mam zamiaru kupować pomiaru mocy.
      Zakup urządzenia rozważałem pod kątem wyścigów w nieznanym terenie (wiedziałbym z wyprzedzeniem, kiedy i jak długi będzie zjazd/podjazd) oraz treningów z pulsometrem (w końcu). Wiem też, że Garmin ma możliwość synchronizacji ze smartfonem.
      Tylko...czy aby na pewno jest mi do tego potrzebne urządzenie pokroju Edge 520 Plus w cenie ok. 1750 zł?
      Czy zauważyliście jakieś realne korzyści płynące z używania komputerka rowerowego?
      P.S. Może poza Garminem Edge 520 Plus jest jeszcze jakiś inny model wart uwagi? Coś od innego producenta? Będę wdzięczny za podpowiedzi.
    • porywacz_zwlok
      Przez porywacz_zwlok
      Hejka. Przepłukiwać na trasie napęd i hamulce wodą czy zostawić do powrotu takie zabrudzone elementy? Wczoraj mnie moja traska przetargała i przez te odgłosy pod koniec jazdy nienawidziłem swojego roweru.
    • Gość Karolina
      Przez Gość Karolina
      Witajcie :)
      Szukam dla siebie roweru na dojazdy do pracy w tygodniu oraz weekendowo na wyjazdy za miasto, po wiejskich ścieżkach, lesie.
      Bardzo bym chciała, by nie był za ciężki, bo dość często będę go przenosić/wnosić o własnych siłach.
      Budżet jaki bym chciała przeznaczyć to 2000zł. Możecie polecić rower lepszy używany. Podpowiedzieć na jakie firmy zwrócić uwagę. Nie musi to być nówka sztuka, tylko byle by służyła i nie sprawiała wiele przykrości.
      Z góry dziękuję za wszystkie porady.