Skocz do zawartości

[Strava] nie pokazuje segmentów w okolicy miejsca zamieszkania.


Shrink

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Zauważyłem wczoraj dziwną rzecz - na stronie WWW Stravy, w zakładce "segment explore," zniknęły wszystkie segmenty w promieniu ok. 20 km od mojego miejsca zamieszkania. Te, na których udało mi się dotychczas zaliczyć PR lub KOM pokazane są w zakładce "my profile", a nawet mogę je dokładnie przeanalizować, tak jak dotyczczas, ale na mapie ich nie znajdę. Na aplikacji androidowej jest to samo. Jeśli ktoś ma chęć, proszę sprawdzić u siebie i napisać, czy jest podobnie. A może to jakaś nowa funkcjonalność Stravy? Hm... :huh: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
42 minuty temu, Pixon napisał:

Może to są po prostu czystki ze strony Stravy. Wyobraźnia niektórych tworzycieli tych segmentów była na tyle wybujała, że niejednokrotnie byłem szokowany, jak można i po co w tym miejscu dać taki segment.

Nie było żadnej czystki, segmenty nadal istnieją. Podczas jazdy jak się zaliczy  segment to w statystykach jazdy widnieje informacja o danym segmencie. Normalnie można wtedy kliknąć i zobaczyć wszystkie informacje odnośnie danego segmentu. Ale problem istnieje jak się wchodzi w  "explore/ segment search" to wtedy nie widać żadnego segmentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...