Skocz do zawartości

[Wycena] Składak na ramie Author Traction


manio49

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

noszę się z zamiarem sprzedaży roweru który jest ze mną od wieeelu lat :) 

Generalnie kiedyś był to zapomniany KROSS Vision. Na chwilę obecną została z niego tylko tylna przerzutka.

OK, specyfikacja:

Rama: Author Traction model '07 21", od nowości oklejony, jedyne obtarcie od linek na rurze sterowej + brak loga na tejże rurce.

Widelec: RS Tora 302 Solo Air disc, działa ;)

Stery: Na 99% ori ritchey dodawany do ramy

Mostek: Lekki wznios Rockrider 90mm 31,8mm

Kierownica: Gięta Rockrider 700mm 31,8mm

Chwyty: piankowe author

Manetki: SRAM X5 Trigger Srebrne

Klamki: Avid FR5 (tu nie jestem pewien na 100%, tylko na 99 :) )

Hamulec przód: Avid BB5 180mm

Hamulec tył: V brake SRAM 5.0

Koło przód: piasta DT Swiss (i teraz nijak nie pamiętam modelu, ale to będzie odpowiednik dzisiejszej 370), szprychy DT Swiss, Obręcz wielokomorowa Alexrims.

Koło tył: piasta - przedpotopowa (rocznik 1998 !), kupiona jako nowy parę lat temu Shimano FH-MC38 STX RC (reeewelacyjny tyka :) ), piasty DT Swiss, obręcz wielokomorowa Alexrims (chyba DM18).

Przerzutka tył: Sram 7.0 rocznik pewnie 2004 albo 2005

Kaseta: SRAM PG-970

Łańcuch: SRAM PC-59

Przerzutka przód: chyba Alivio albo podobna, ogarnia.

Korba: Wydaje mi się, że jest to Alivio. Parę ładnych lat temu została mi polecona jako najlepsza z najprostszych. I się sprawdziła, mimo tego, że jest na kwadrat, daje radę.

Sztyca: Accent

Siodło: Niegdyś mega polecany, mega wygodny stołek WTB, już jak go kupowałem kilka lat temu był "białym krukiem" :) 

 

Rower absolutnie nie przemęczony. Nie będzie przesadą, jeśli napiszę że przez całe swoje życie przejechał max 4000 km. Łańcuchy zmieniane regularnie.

 

Napiszcie mi moi mili ile mógłbym za to dostać ;)

 

 

Chciałbym również sprzedać zestaw pedały+buty.

Pedały Time'a, najtańszy model ATAC + buty Specialized Sport 48 w stanie db (widać, że są używane, ale po wkładce można zauważyć, że nie są złachane). 

Po ile chodzą takie "sety"?

 

 

Z góry dziękuję za zainteresowanie :) Nie jest to cannondale ani klein ale... :)

 

 

20170821_092827.jpg

Edytowane przez manio49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...