Skocz do zawartości

[hayes cx expert] jaka tarcza.


Roballinho

Rekomendowane odpowiedzi

Tarcz na rynku jest od zarypania. Używałem wielu i trudno mi stwierdzić, że któraś była gorsza lub  lepsza. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz od tarczy.

Ma być tania?

Ma być lekka?

Ma być "fikuśna" znaczy się ładna?

Jak miałem manię odchudzania roweru to zakładałem Ashima i Quaxar. Potem mi się odmieniło i Alliagotor Wind Cutter mi się spodobały ( w kształcie piły). Potem znów olałem wszystko i założyłem podstawowy model Avidów..nie pamiętam symbolu ale to klasyka klasyki wśród tarcz. A teraz mam chyba Alligator Aries.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Roballinho napisał:

Myślałem o nich, choć gdzieś czytałem, że mają tendencję do deformacji w wysokich temperaturach.

mam je przy rowerze- nie zauważyłem. Poza tym ma je kumpel z mx-ami + oryginalne klocki hayesa= świetnie działający zestaw (klamki tectro). Wcześniej były tarcze Promaxa (z mx-ami) i było średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HS1 jest dobry a oryginalny nie był tani, podróbki natomiast okazywały się często do bani  ...
Standardowe  tarcze od Avida to G2CS lub G3CS.

Mi osobiście jeszcze się nie trafiły tarcze które nie hamują ... jednak miałem przygody z mocno wylajtowanymi / powycinanymi wynalazkami.
Te potrafią przekazywać wibracje podczas hamowania na widelec i ramę.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rzezniol napisał:

HS1 jest dobry a oryginalny nie był tani, podróbki natomiast okazywały się często do bani

Tak, to faktycznie jest problem z podrabianiem tarcz... ale ma to i swoje dobre storony, jak znajdziesz kogos kto ma oryginał... to chcial czy nie chcial musi on zjechac mocno z ceny zeby sie sprzedało :-)) Ostatnio odkupilem od kogos Hs1, kto kupil je z hamulcami czy tam rowerem. zaplacilem jakos ponziej 70pln za komplet ;-)  Za kazdym razem prosze o dokladne zdjecia i porównuje do tarcz ktore dostalem fabrycznie z rowerem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...