Skocz do zawartości

[Włochy] Garda


Rengar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Z przyjemnością informuje że w tym roku ponownie organizuje wyjazd do Włoch nad jezioro Garda
Termin wyjazdu 15 czerwiec, wyjazd na 10 dni ale dokładny czas pobytu możemy już na miejscu ustalić.
Koszt obecnie mogę podać przybliżony to ok 1200zł.
Cena zależna od kursu euro oraz dystansu jaki przejedziemy.

Na tym wyjeździe zaplanowane mam co najmniej 2 trasy które będą dojazdowe busem bardziej wgłąb górskiego Trydentu.
Ale szczegóły bliżej wyjazdu i już na grupie którą na fb którą utworzyłem dla jadących.

Nocleg ponownie na kampingu MaroAdi. Jest on umiejscowiony w świetnej okolicy, nad samych jeziorem w miejscowości Torbole. UWAGA: dla tych co boją się robactwa itp, to nie Polska i robali w namiotach nie było, nawet komarów tam nie ma. Jedyne szkodniki to kaczki- tak, chodzą po kampingu kaczki i lubią wykradać jedzenie"-)
Kamping bardzo komfortowy, łazienki wysoki standard i dużo, nie ma problemu z staniem w kolejkach. Jest też jacuzzi, idealne po długich trasach by zregenerować mięśnie.
Ling do obejrzenia:
http://www.campingmaroadi.it/en-us

Jedziemy wynajętym busem, tym samych co w tym roku, wygodny i ekonomiczny a kierowca bardzo fajny.
Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, są jeszcze miejsca. Dodatkowe koszty to jedzenie plus do siebie na swoje wydatki. Jedzenie najlepiej zabrać ze soba jakieś ryze, makarony itp to nie wyjdze drogo. Trasy hmm niby mtb ale nie takie jak u nas w górach, dużo łatwiejsze te trasy są, w zasadzie w ogóle trudne technicznie nie są. Tempo na spokojnie jak kto potrafi, to dla przyjemnosci nie zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...