Skocz do zawartości

[Targi rowerowe] Bike Expo Warszawa 24.03-25.03


Gawel76

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

W tamtym roku roku byli wszyscy którzy się liczą: trek, spec, canyon, romet,kross , premiera rondo.Jak dla mnie było za mało modeli własnie dla Januszy :).

Chyba każdy chciał się pochwalić tym co ma najlepsze, niekoniecznie na kieszeń kowalskiego. Coż chyba taki urok targów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było obejść w 5 minut, ale wiele można było przegapić w takim ekspresowym przejściu.

To dobra okazja żeby zobaczyć topowe modele i nikt nie robi żadnych pretensji. Zatrzymać się posłuchać co mówią inni, a nawet porozmawiać. 

Bilet nie jest w cenie zaporowej, a zapewne będzie można pomacać nowego GX eagla, szosa na tarczach czy klasyczna, popstrykać elektrycznymi przerzutkami czy faktycznie lepiej działają od tych klasycznych itp. 

Z drugiego końca polski raczej nie polecał bym się wybierać, ale z okolic Warszawy tak, ja zobaczę z ciekawości.

4 minuty temu, MikeSkywalker napisał:

Dziwi mnie że miesiąc przed wydarzeniem wszystko owiane tajemnicą.

Ale nie ukrywam Rondo bym obejrzał, głównie o nim myślałem. 

Właśnie co innego na zdjęciach, a co innego na żywo obejrzeć model. Mnie interesuje nowa ultegra 8000 i nowy claris. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w ub. roku, bardzo słabo to wyglądało, zwłaszcza w porównaniu z targami w Kielcach, które były chyba 5 razy większe. Naprawdę zwykłe  zwiedzenie zajmowało do 10 minut. Planowałem testowanie rowerów na zewnątrz, ale było tak cholernie zimno że odpuściłem. Fajne za to były pokazy skoków, akrobacji. W tym roku chyba daruje sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nie było za bardzo co robić na tych targach. Może jakbym trafił na spotkania ze sportowcami to bym nie żałował, a tak zobaczyłem pare rowerów i tyle (najfajnieszy był rower Włoszczowskiej, na którym zdobyła medal na olimpiadzie). Ogólnie słabo.

 

W tym troku nie widzę na ich stronie żadnych ciekawych wydarzeń oprócz  prezentacji roweru teamu Kross.  Edit: W sumie to go jeszcze nie ogłosili :P

 

Co do testów. W zeszłym roku test był na króciutkiej trasie (może ze 200-300m) na parkingu przed stadionem, bez szału, ale nie ma co wybrzydzać.Można było oblatać wiele fajnych rowerów w tym np. Canyon, którego łatwo nie jest przetestować w Polsce. 

Teraz będzie na zadaszonej płycie stadionu, także może być lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...