Skocz do zawartości

[szukam] Green Velo maj


Rekomendowane odpowiedzi

@Kakika: Jestem chętny, żeby dołączyć do "wyprawy" w zaproponowanym przez Ciebie terminie 28.04 -> 05.05. Dla mnie start i meta musi znajdować się w punkcie jakoś przyzwoicie skomunikowanym /mam na myśli PKP :) / Tym samym dobrym pomysłem wydaje mi się odcinek Elbląg -> Białystok. Ślad GPS Green Velo, który udało mi się gdzieś znaleźć w sieci pokazuje, że to dystans niecałe 700km. Biorąc pod uwagę jakieś odstępstwa od GV i założony czas "wyprawy" to przy ok. 100 km dziennie uda się to zrealizować :)

Temat aktualny?

 

@FigoiFago: Dystans 100km turystycznym tempem to 6-7h jazdy. Tempem, które nie wykończy mięśni :) Niestety im wolniej się jedzie tym dłużej, a to oznacza, że mniej dostają nogi, ale bardziej tyłek :) Do 28.04 jest trochę czasu i nogi można rozruszać i dupsko oswoić :)

 

@Iczka28: Nie wydaje Ci się, że odcinek Suwałki -> Białystok jest trochę za krótki, żeby się "tułać" do niego przez pół kraju? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gunders napisał:

 

@Iczka28: Nie wydaje Ci się, że odcinek Suwałki -> Białystok jest trochę za krótki, żeby się "tułać" do niego przez pół kraju? :)

 

ja jade od 24-08 jednak od Bialegostoku w dol do Zamoscia . Dokladnie na taki krotki odcinek nie ma sensu sie tulac z Wroclawia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gunders tak aktualne, chyba ze coś by się zmieniło to na bieżąco będę informować, celna uwaga też interesuje mnie bardziej mobilne miejsca aby dostać się na PKP, 

plany i propozycje mile widziane, 

z Elbląga do Białystok wychodzi szlakiem GV 669 km, ale za pewne to rożnie wyjdzie

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
8 godzin temu, bodo66 napisał:

ya będę jechał 28.04 -4.05  z Elbląga namiot i inne gadżety kwatery też ok więc pewnie się pikniemy rowerowo po drodze jak będą konkrety możemy dzwonki wymienić pozdrawiam

hej, 

pewnie ze można to jesteśmy w kontakcie, byle by pogoda dopisała 

4 godziny temu, robertcb1 napisał:

Byłbym chętny, sam planowałem coś dłuższego na lato częściowo pokrywającego się z green Velo.

Część kwater znam, gdyż przejeżdżałem tę trasę ale kilkanaście lat temu.

Jak się zbierze grupka to chętnie dołączę.

 

 

e0d99965f9342f1cda8a72c83b43bc0531fbc1df.png

na lato to prawdopodobnie wybrzeże będzie,

a na majowy weekend green velo, 

w takim razie do usłyszenia przy bliższym terminie może chętni się znajda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

z przyczyn prywatnych jak i zdrowotnych, niestety z przykrością muszę przenieść wyprawę Green Velo na lipiec :(

przepraszam wszystkich i każdego z osobna za niewywiązanie się z terminu

co do terminu w lipcu będę pisać w miarę wcześnie, a jak uda Wam się przejechać to poproszę o mała recenzje i fotografie

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może kogoś zainteresuje. Ja ta trasę przejechałem z Elbląga do Chełma w tamtym roku. Tutaj kilka moich przemyśleń na temat trasy i fotki między innymi nawierzchni. Nie każdy rower da pełen komfort jazdy tą trasa niestety :] https://www.rowerem.bikeria.eu/green-velo-elblag-chelm-1200km-w-11-dni/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...