Skocz do zawartości

[siodło] MTB - lekkie i wygodne


kemot1974

Rekomendowane odpowiedzi

cześć Wszystkim,

kończę składać mojego 29 na karbonowej ramie. Na tą chwile brakuje mi tylko siodełka.

Wiem, że  temat trudny, większość odpisze, że sprawa indywidualna i trudno doradzić. Niemniej jednak szukam siodła w okolicach do 200 -220 g do 250 PLN , które mógłbym wziąć pod uwagę.

Siodło będzie pracowało na karbonowej sztycy. Niestety do tej pory nie miałem doświadczenia z karbonową sztycą, przeszukałem kilka wątków na forum i nie do końca wiem , jakiego siodełka mógłbym poszukać. Jeżeli możecie mi doradzić, wskazać konkretne modele , które powinienem sprawdzić , to będę wdzięczny. Mam w Poznaniu kilka sklepów z dużą ekspozycją siodełek , niestety nie wszędzie trafię na doświadczonych sprzedawców i nie chciałbym bym kupować na zasadzie ,, tak mi się wydaje,, Jeżeli wskażecie mi konkretne modele to podjadę i przymierzę, a na pewno będę wiedział od czego mam się odbić.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siodło jest to kwestia indywidualna od siebie polecam firmę fizik. Mimo to ,że są bardzo wąskie i sklep mi powiedział że powinienem mieć minimum 140mm szerokości. To na każdym fiziku czuję się doskonale (FIZIK TUNDRA M5) 125mm szerokie waga ok 200g. Dużo sklepów posiada testowe wersje fizika, sprawdź może podejdzie i Ci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...