Skocz do zawartości

[Rower] Zjazdowy


Sauxen

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, TheJW napisał:

I to też za ostro nim nie pojeździ. Raczej w stronę crossa bym szedł w tym budżecie... :D:icon_lol:

dokładnie, ja na jego miejscu bym za tą kase jakąś spoko uzwyke sobie kupil z dobrym osprzetem, moze nawet jakiegos fajniejszego fulla by sobie do tej ceny znalazl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj na siłę fulla w takim budżecie. Taki stary będzie ważył tonę i jeździł dupiato. 3,5k starczy na sztywniaka na fajnych komponentach, mowa o używanych ofc. Downhill można uprawiać na każdym rowerze, ale nie każdy będzie dawał frajdę :P Rower typu dartmoor hornet/ns surge z amorem 160mm definitywnie się nada i przy okazji przyjemniej się uczy technik jazdy na takim rowerze. 

Przykładowy hornet: https://www.olx.pl/oferta/dartmoor-hornet-2016-red-devil-lzamiana-nowe-zdjecia-CID767-IDpASNh.html#d171abd40e (typ sprzedaje bez przedniego hamulca, ale cena jest do negocjacji, więc może zejdzie o cenę nowego hebla ;) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 26.06.2018 o 11:11, dominik577 napisał:

Witam mam pytanie odnosnie roweru SARACEN MYST TEAM DOWNHILL z 2016r mało używany, na pierwszy rzut oka wszystko sprawne i bez uszkodzeń  ale nie ukrywam ze pierwszy raz mam odczynienie z takim rowerem i moje pytanie ile taki rower możne być warty ?

ponad 20k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...