Skocz do zawartości

[sponsoring] Jak znaleźć sponsorów?


Janullo789

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ma do was pytanie. Jestem z okolic Krakowa i w przyszłym roku kończę 17 lat. Jestem osobą ściągającą się w maratonach MTB oraz zawodach cross-country. Czynnie ściągam się od dwóch lat, ale przygodę z kolarstwem zacząłem znacznie wcześniej. Do moich największych sukcesów mogę zaliczyć:
II vice-mistrzostwo Polski w kolarstwie górskim zawodników bez licencji PZKol
Mistrzostwo małopolski w kolarstwie górskim zawodników bez licencji PZKol
Pierwsze miejsce na Maratonie MTB w Michałowicach, dystans mini
Dodam jedynie, że wszystkie powyższe wyniki udało mi się zrealizować przy nie zawsze sprzyjającej kategorii wiekowej oraz po nie przepracowanej zimie. Do przyszłego sezonu jakiś czas temu zacząłem przygotowania (trenażer, bieganie, siłownia) wiec uważam że przyszły sezon będzie dla mnie jeszcze bardziej udany. Dodatkowo w przyszłym roku sytuacja z kategoriami wiekowymi wygląda znacznie lepiej. Dotychczas jeździłem tylko dla siebie, lecz od przyszłego sezonu chciałem związać się z jakąś firmą. Zeszłego sezonu nie byłem wstanie zrealizować wszystkich moich planów między innymi przez koszt pakietów startowych. I tu pojawia się pytanie gdzie szukać wsparcia? Mam świadomość że moje osiągnięcia nie są wybitne, ale czy nie mogę liczyć chociaż na małą pomoc (strój, pakiety startowe)? Dodam że na maratonie w Michałowicach przyjechałem 5 minut przed osobami dorosłymi z dosyć znanych klubów. Sam jestem wstanie dać z siebie 110% jeżeli chodzi o reklamowanie danej firmy. Chcę pokazywać się na jak największej liczbie zawodów, mogę prowadzić funpage na facebooku, prowadzę również instagrama typowo rowerowego ze zdjęciami swojego autorstwa, generalnie wiem co nie co na temat grafiki komputerowej wiec jak by była potrzeba zaprojektowania jakiegoś loga ect. to również mogę spróbować. Generalnie miałem parę propozycji członkostwa w klubie jednak gdy dowiadywano się że jestem drugiego końca Polski względem siedziby klubu wycofywano się z tej oferty. W sezonie 2018 stawiam na maratony, jednak będę chciał aby parę zawodów cross-country również wpadło. Wiec macie dla mnie jakieś wskazówki co mógłbym zrobić, do kogo napisać, z kim pogadać? Bo generalnie chęć do jazdy jest ogromna, ale z funduszami była różnie. Pozdrawiam!     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...