Skocz do zawartości

[UK, Hull] Szukam ludzi do wspólnej jazdy mtb.


Szymon_xc

Rekomendowane odpowiedzi

Hej chłopaki. Dzięki za duży odzew, nie mogę się doczekać jak będę miał rower z powrotem. Tak ja pisałem na początku, jestem w trakcie przeprowadzki i rowery zostały jak na razie w magazynie razem z meblami, wiem wiem - szkolny błąd ;-) Realnie pewnie pojeżdżę w marcu. Michalik85, bez wątpienia Polska ma fajne tereny do mtb, szczgólnie jeżeli meszkasz na południu Kraju :-)

Yakuza79, na pewno pojadę jeszcze do Kielder, ale biorąc pod uwagę że będę miał kawałek dalej niż z Newcastle, to chyba zrobiłbym z tego dwudniowy wypad z biwakiem po Szkockiej stronie granicy. W pierwszy dzień pewnie zrobiłbym wspomnianą wycieczkę do Newcastleton, a w drugi dzień jak najwięcej lokalnych singletracków w Kielder.

Od Ciebie to też blisko do Chopwell Woods - byłeś tam?

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chopwell byłem nie raz. Mały lokalny las z różnymi trasami, nawet a'la downhillowymi. Przewyższenia są spore więc jest gdzie poćwiczyć podjazdy i zjazdy. Minusem wielkim jest to, że zwłaszcza w weekendy oblegany jest przez tubylców. Nie da się szpilki wcisnąć, a co to za przyjemność jechać ścieżką co chwilę wręcz zatrzymując się, by głuchego jaśnie państwa nie rozjechać. Nie wspominając już o czworonogach na długich smyczach w poprzek trasy :(

Co do Kielder to daj znać jak będziesz miał ochotę na towarzystwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuman jak masz tylko jakiś konkretny dzień free to dawaj znać, ja chętny na Cannock, nie mam daleko znowu. 

 

Myślę, ze się powinniśmy właśnie na ten Kielder Forest umówić wszyscy z tego forum i z głowy panowie. Cały dzień, bez zawracania dupy domowymi obowiązkami. 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ck400 napisał:

kuman jak masz tylko jakiś konkretny dzień free to dawaj znać, ja chętny na Cannock, nie mam daleko znowu. 

 

 

ck400 jasne, zerkne na rozklad jazdy w pracy i odezwe sie na priv jak co. Mysle, ze jakis dzien w lutym sie znajdzie. Moze jakas sobota rano albo piatek popoludniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...