Skocz do zawartości

[licznik GPS] mio 205 hc


seniu001

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam.

Kupiłem wczoraj w Belgii mio205 hc ( obecnie tutaj mieszkam) i mam mapy oprócz Polski.

Na wakacje bede jechał i chętnie bym pośmigał, czy ktoś ma pomysł aby zainstalować mapę Polski.

 

Bo prawdopodobnie się nie da. Myślałem nad tym aby wgrać pliki od kogoś kto ma mapę polski i może wtedy zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem kilka dni temu w promocji, z centralną Europą, bez np Francji i Hiszpanii,  i pulsometru oraz licznka, może po połączeniu z komputerem można coś dokupić? Albo np jakąś wersję samochodowej mapy dla odmiany... jednak nie pytałem jeszcze o To wuja Gugla nawet, i poza tym ze komputerek ma białą obudowę nie wiem nic więc lecę na karnego jeżyka ;)

Może ktoś jednak nam odpowie , łączę pozdrowienia

mio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na opakowaniu jest klucz, a mapy są już wgrane, może być tak że kod sam w sobie decyduje które mapy widzimy a w urządzeniu jest cały świat...

Nie wiem nie znam się ale tak było by najprościej dla producenta, według forumowych odpowiedzi w internecie producent na razie nie daje możliwości dokupienia np drugiego kodu żeby mieć więcej map... Także legalnie nie poszerza się  map na razie, ale czy sposobem? Dlatego  pytanie do specjalistów od kombinacji i hakacji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mój  bukiet fabryczny ma Czechy  Włochy Rumunię i oczywiście Polskę co pozwoli na przyjemne testowanie po co mi w ogóle nawigacja.

Ale w turystyce budzisz się kolejnego dnia i zastanawiasz co teraz na co mam humor, siłę, pogodę, czy wiatr... nie bardzo jest jak zrobić ślad bez komputera i internetu...

ale na normalnych wczasach jak najbardziej, racja!

Pewnie na wyjazd gdzieś poza moje mapy da się pożyczyć inną nawigację bo do  dalszej zachodniej europy przypadkiem się nie wybiorę... ale już np Skandynawia czy Szkocja to bardzo ciekawe rejony i warto je mieć gdzieś na horyzoncie planów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...