Skocz do zawartości

[duathlon] ktoś próbował?


maniek82

Rekomendowane odpowiedzi

No masz np 10/40/5.

Musisz pierwsze 5 km przebiec tak żeby nie stracić za dużo czasu, ale jednocześnie się nie zmęczyć, potem na rowerze najszybciej te 40km przejechać jak możesz, ale musisz sobie zostawić siłę na ostatnie 5km, żebyś nie stracił tego co zyskałeś na rowerze.

Niby banalne, ale to wymaga treningu i umiejętnego gospodarowanie swoimi zasobami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 16.01.2018 o 14:57, maniek82 napisał:

Witam z nowym rokiem szukam nowych wyzwań i padło na duathlon , czy ktoś z was startował i chciałby się podzielić doświadczeniami ewentualnie dobrą radą?

Nie startowałem, ale jak chcesz szybko spróbować, to wkrótce będzie tutaj:

http://mtbcrossmaraton.pl/2018/02/08/niwy-daleszyckie-mtb-i-crossduathlon/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Wystartowałem w Duathlon Aleksandró Łódzki i szczerze mowiąć bardzo pozytywna impreza jednak takjak pisaliście bardzo wyczerpująca.

W dniu ‎2018‎-‎02‎-‎08 o 19:31, Arni220 napisał:

Dość trudna dyscyplina i mało popularna, kolega startuje. Czy tam nie jest tak, że są dwie jazdy i dwa biegi? Coś tak mi się kojarzy, generalnie trzeba być dobrym i w jednym i drugim, preferuje raczej szczupłe osoby, konie padną w biegu.

Muszę obalić twoją teorię ponieważ 120 kilogramowy koń dał radę i wcale nie był ostatni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...