Skocz do zawartości

[SPD] Pierwszy zestaw buty + pedały SPD


stoper86

Rekomendowane odpowiedzi

Konkretnie to model Scott Comp Boa MTB. Mierzyłem niedawno Bontrager Foray i też bardzo wygodne buty, ale o nieco dziwacznym wyglądzie :] Mam wąską stopę i dzięki boa but się lepiej do niej dopasowuje niż rzepy i klamra, więc pewnie będę wybierał między nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2018 o 23:22, stoper86 napisał:

Dzięki Panowie za rady. Co do butów Shimano to jak byłem w Decathlonie to pasował na mnie numer 45 z modelu M089 więc i ME% powinien pasować tym rozmiarze.
Nie ukrywam, że chciałbym jeszcze przymierzyć buty Northwave, żeby zobaczyć jakieś porównanie z Shimano.

I jak dokonałeś jakiegoś zakupu?

Też szukam od jakiegoś czasu i byłem dziś przymierzyć ME - tu rozmiar 41, mierzyłem też jakiś czas temu M089 i tutaj pasował rozmiar 42. 

Ja zdecyduje się na te ME, dużo lepiej noga mi  w nich "układa" niż w M089 - te M089 jakieś takie "klockowate" - cena ME w Decathlonie też dobra jak patrzyłem inne sklepy na necie to 400--500 zł.

Do tego pedały, to wezmę też M530 skoro takie polecacie we wcześniejszych postach. Moje pierwsze buty i pedały SPD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, szakalq napisał:

I jak dokonałeś jakiegoś zakupu?

Tak kolego udało Mi się kupić buty Northwave Scream SRS MTB w kolorze niebieskim za 270 złotych z wysyłką.
Wydają Mi się lepiej wykonane od Shimano i jest Mi w nich wygodniej niż w M089.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...