Skocz do zawartości

[Lampka] Aero


Cona78

Rekomendowane odpowiedzi

Ta która podałeś nie jest aero. ;)

Jak masz do sztycy dedykowane i budżet nie jest problemem + ma być aero to czemu lampki od Treka nie kupisz?

http://www.lezyne.com/product-led-sport-strippro.php#.WltdjqjiaUk
Tu masz taką jaka Cię interesuje, są 2 wersje 150 i 300 lumenów, tylko poszukaj sklep, który to sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej mocowanie Bontragera do sztycy aero w Madone. Musi spasować. Wtedy masz np. Flare R lub Flare R City - obie bardzo mocne.

https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/części-rowerowe/akcesoria-rowerowe/lampki-rowerowe/mocowanie-światła-bontrager-flare-do-sztycy-madone-9/p/21486/?colorCode=black

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, parmenides napisał:

Poniżej mocowanie Bontragera do sztycy aero w Madone. Musi spasować. Wtedy masz np. Flare R lub Flare R City - obie bardzo mocne.

 

Ale ja to mocowanie posiadam a także drugie na śrubę, dostałem razem z rowerem. Flare R to fajna lampka ale nie aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz w wujka gogla

aero bike rear light

zaznaczasz grafika i oglądasz co jest na świecie,  lampka do sztycy aero gianta z gumką, gumowe  chińskie pogrubienie adapter do normalnych lampek z gumką, patenty na mocowanie dowolnych lampek tuż pod siodełkiem...

I świat światełek może stanie otworem....

seryjna gumka do lampki cat eye np

http://www.neweracycle.com/cateye-sharp-rubber-aero-base-rubber-band-rapid-x-x2-x3-light

:)

Sam mam  mocną lamkę z gumką od Knoga, i ma zamiast jednej diody, powierzchnię która świeci, i to rozwiązanie mi pasuje... Mocowanie to już kwestia wyboru i długości gumowych pętelek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, itr napisał:

Wpisujesz w wujka gogla

aero bike rear light

zaznaczasz grafika i oglądasz co jest na świecie,  lampka do sztycy aero gianta z gumką, gumowe  chińskie pogrubienie adapter do normalnych lampek z gumką, patenty na mocowanie dowolnych lampek tuż pod siodełkiem...

Nie chcę żadnych gumek, napisałem w pierwszym poście że lampka musi mieć mocowanie na śrubę lub klipa, nie na gumowy zacisk w okół sztycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę mieć kurę co znosi złote jajka, Chcesz mieć aero które nie dotyka do sztycy? Do czego zamocowane?  czym? to mocowanie seryjne jest zaprzeczeniem aero?

a

Chcesz mieć mikro diodę jak w zestawach do dynama popularną w stanach? To przecież ma Tobie pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, itr napisał:

A ja chcę mieć kurę co znosi złote jajka, Chcesz mieć aero które nie dotyka do sztycy? Do czego zamocowane?  czym? to mocowanie seryjne jest zaprzeczeniem aero?

Nie rozumiem co Ty piszesz. Mam dwa mocowania na lampki i z ich pomocą chcę przymocować lampkę a nie na jakieś badziewne gumki w okół sztycy.

1435607543578-ezsvzbkbkbvf-630-354.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madone90_21585_A_Accessory2?wid=1360&hei

tu  lepiej widać jak "aerodynamicznie" wygląda  fabryczny zestaw,  pstryczek sam w sobie jest zaprzeczeniem aero.

Albo:

  • kupisz sobie lampkę ze zdjęcia
  • wymyślisz własny patent z dowolną  lampką, która Ci się spodoba
  • poczekasz na coś nowego od Bontragera

Widzisz czwarte wyjście?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, itr napisał:

 

tu  lepiej widać jak "aerodynamicznie" wygląda  fabryczny zestaw,  pstryczek sam w sobie jest zaprzeczeniem aero.

Albo:

  • kupisz sobie lampkę ze zdjęcia
  • wymyślisz własny patent z dowolną  lampką, która Ci się spodoba
  • poczekasz na coś nowego od Bontragera

Widzisz czwarte wyjście?

 

 

A niby czemu mam kupować lampkę ze zdjęcia?

Mam dwa uchwyty dedykowane do Madone 9 do których mogę przyczepić DOWOLNĄ lampę jeśli tylko ma mocowanie na śrubę albo klips.

To co widzisz na zdjęciu to nie jest jeden element, uchwyt i lampka nie są całością.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, itr napisał:

Pasuje do takiej, która ma mocowanie na klips :-). Mam jeszcze jeden taki uchwyt do zamocowania światła na śrubę.

 

12 minut temu, PiotrKaaaaaaaaaaa napisał:

Co to jest lampka aero?

Taka podłużna lub dająca się zamocować pionowo. Chodzi tylko o wygląd, nie o jakieś właściwości 'aero'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...