Skocz do zawartości
Pidzej

[łańcuch] Długość niezbędna do przypięcia do latarni

Rekomendowane odpowiedzi

Pidzej

J. w. Złożyłem tani rowerek i planuję na nim dojeżdżać do pracy. Jak długi łańcuch jest mi potrzebny aby przypinać standardowy rower górski do standardowej, starej, betonowej, peerelowskiej latarni? Wiem że najlepiej było by pomierzyć. Ale może ktoś przypina do takiej rower i po prostu to wie :)

Edytowane przez Pidzej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sansei6

Ja mam 90 cm i nie zawsze się udaje, zależy jakak ta prl latarnia, bo jednak kilka typów jest... 1m, albo 1,2m myslę,z e da wiećej spokoju i zapasu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pidzej

Dzięki za sugestię. Kupiony 1,5m, wystarcza z dużym zapasem. Dodatkowo taka właśnie długość jest idealna aby przewiesić go przez ramię i w ten sposób transportować :thumbsup: Nie muszę chyba mówić że tak przewieszony grubaśny łańcuch z wielkim logo na oplocie wygląda niesamowicie PRO :icon_cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Sansei6

Heh, no to super, cieszę się, że Ci dopasowało. Bezpiecznego zapinania itp ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
maciejski
2 godziny temu, Pidzej napisał:

Dzięki za sugestię. Kupiony 1,5m, wystarcza z dużym zapasem. Dodatkowo taka właśnie długość jest idealna aby przewiesić go przez ramię i w ten sposób transportować :thumbsup: Nie muszę chyba mówić że tak przewieszony grubaśny łańcuch z wielkim logo na oplocie wygląda niesamowicie PRO :icon_cool:

Jaki łańcuch kupiłeś dokładnie? Ja dziś odebrałem swojego Pewaga.

Edytowane przez maciejski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta