Skocz do zawartości

[łańcuch] Długość niezbędna do przypięcia do latarni


Pidzej

Rekomendowane odpowiedzi

J. w. Złożyłem tani rowerek i planuję na nim dojeżdżać do pracy. Jak długi łańcuch jest mi potrzebny aby przypinać standardowy rower górski do standardowej, starej, betonowej, peerelowskiej latarni? Wiem że najlepiej było by pomierzyć. Ale może ktoś przypina do takiej rower i po prostu to wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestię. Kupiony 1,5m, wystarcza z dużym zapasem. Dodatkowo taka właśnie długość jest idealna aby przewiesić go przez ramię i w ten sposób transportować :thumbsup: Nie muszę chyba mówić że tak przewieszony grubaśny łańcuch z wielkim logo na oplocie wygląda niesamowicie PRO :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pidzej napisał:

Dzięki za sugestię. Kupiony 1,5m, wystarcza z dużym zapasem. Dodatkowo taka właśnie długość jest idealna aby przewiesić go przez ramię i w ten sposób transportować :thumbsup: Nie muszę chyba mówić że tak przewieszony grubaśny łańcuch z wielkim logo na oplocie wygląda niesamowicie PRO :icon_cool:

Jaki łańcuch kupiłeś dokładnie? Ja dziś odebrałem swojego Pewaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie kupiłem Oxforda HD za 140zł. Tak, wiem że to taki sobie łańcuch. Ale ja nim będę przypinał rowerek złożony kosztem ~600zł ;) W dodatku na parkingu na terenie firmy. Podejrzewam że jakbym przypinał go linką za 14zł albo w ogóle nie przypinał też nic by mu się nie stało. Po prostu kupiłem jedno z najtańszych, coś sobą reprezentujących zabezpieczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem max 100zł, więc i tak ten budżet znacznie przekroczyłem. Aha, zapomniałem dodać: mam widok na zaparkowany rowerek z okna w biurze :)

Zastanawiam się natomiast nad alarmem (taki standardowy, 15-25zł) mnóstwo tego na Allegro i podobno nawet to działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...