Skocz do zawartości
nhandu

[końcówki piasty] DT Swiss 350, 5/135 mm END CAP

Rekomendowane odpowiedzi

nhandu
Napisano (edytowane)

Sprzedam końcówki / adaptery do tylnej piasty DT SWISS 350 ( rachet system)  pod  5/135mm.

Sprzedaję, ponieważ wymieniłem po jednym sezonie na oś 10/135 RWS.

Do końcówek dodaję samozamykacz Shimano XT, czyli wszystko to co na zdjęciach.

Cena za całość 50zł + 10 zł wysyłka poleconym priorytetem lub odbiór osobisty na terenie Tarnowa. 

Więcej info: nhandu@op.pl  lub GG: 2199526

http://allegro.pl/koncowki-dt-swiss-350-tyl-qr-5-135mm-end-cap-i7133512931.html

IMG_3743.jpg

Edytowane przez nhandu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nhandu

Sprzedane, do usunięcia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
IvanMTB

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• kolarzjedrek
      Przez kolarzjedrek
      Do sprzedania komplet kół używanych Dt Swiss 
      https://allegro.pl/kola-szosowe-28-dt-swiss-r-23-spline-i7456871125.html                                cena 850 zł wysyłka gratis
    • cervandes
      Przez cervandes
      Witajcie.
      Pacjent to piasta DT Swiss 240s z aluminiowym bębenkiem. Kaseta w M8000 w połowie na pająkach, ale najmniejsze luźne zębatki powodują problem wcięć. Poza problemem ze zdjęciem kasety pojawia się problem z synchronizacją biegów, przerzucanie między koronkami najmniejszą na pająku a pierwszą luźną czasem powoduje przeskoczenie napędu mimo wzorowo długiego łańcucha. Przebieg bębenka to 1500km, zajrzałem w wolnej chwili i się przeraziłem, pod koniec sezonu będę kilka mm głębiej i będzie jeszcze gorzej...

Czas działać!

Przyda się mikroszlifierka oraz stalowy pręt. W moim przypadku pochodzi on z przewodu otwierania maski samochodu. Mocny, twardy i przede wszystkim stalowy.
      Co zrobiłem? Zeszlifowałem trzy wypusty wieloklinu w bębenku i dopasowałem idealnie na długość trzy pręciki. W rezultacie stalowe koronki kasety wchodzą na bębenek wraz z wetkniętymi pręcikami a nacisk wywierany przez koronki na bębenek będzie rozkładał się równomierniej na aluminiową konstrukcję. Mam nadzieję, że to całkowicie wyeliminuje nacinanie i problem z przerzucaniem biegów w newralgicznym miejscu.

Łącznie zajęło mi to około jednej godziny.

Pozdrawiam!
    • Malinowy
      Przez Malinowy
      Na sprzedaż NOWY Trek superfly 7 2017 zakupiony pod koniec kwietnia 2018 roku. Gwarancja 2 lata na wszystkie podzespoły plus dożywotnia na ramę.
      Z podstawowego osprzętu wymienione:

- koła na dt swiss 350 + ztr arch ex + szprychy pillar straight pull + nyple mosięzne pillar (składane u Dawida)
      - siodełko WTB Rocket Pro
      Rower ma przejechane ok. 30 km testowych. Muszę niestety sprzedać z przyczyn osobistych.
      cena: 6500 PLN

https://www.olx.pl/oferta/nowy-trek-superfly-7-2017-rozmiar-19-5-dt-swiss-350-wtb-rocket-pro-CID767-IDtN4h5.html
    • gyrill
      Przez gyrill
      Cześć. Ze smutkiem zawiadamiam iż muszę rozstać się z rowerem na jakiś czas. 
      Na sprzedaż mam rower ścieżkowy przygotowany pod wyjazdy w góry. Miał jeździć w górach a się kurzy.
      (Ta sama treść jest w ofercie na Allegro).
      4500PLN

Szczegóły osprzętu
      Amortyzator
      RockShox Revelation 140mm, boost, sztywna oś, blokada skoku Stan jak nowy, kupiłem go w stanie idealnym od Wooyka z bloga 1enduro.pl (z tej oferty https://archiwum.allegro.pl/oferta/rock-shox-revelation-rl-2017-140-mm-boost-29-27-i6941372528.html) Hamulce
      Hamulec przód / tył: Shimano SLX Tarcza przód/tył: 180mm Shimano, 160mm Tektro Adapter przedni: 160->180mm Kokpit
      Kierownica: 780 Kross Components (pochodzi z demontażu), średnica: 35mm Mostek: Dartmoor Fury 45mm Gripy: Answer Stein skręcane, lekkie i bardzo dobrze trzymają ("lepkie"). Koła
      Obręcze: DT Swiss E512 Piasty: DT Swiss 370 przód: oś 15mm, szerokość boost 110mm tył: oś 142x12mm Szprychy: DT Champion, nyple mosiężne Koła złożone w zeszłym roku w Daveo.pl Opony: Continental XKing 2.4 Napęd
      Przerzutka: Shimano SLX RD M7000 GS Shadow+ Korba: Shimano Deore Blat: 34t, Banless, narrow-wide Łańcuch: Shimano 10s Suport: Accent BB-EX Rama
      Rama: Octane One Prone, rozmiar L Stery: Octane One Warp 42/52 Sztyca: PRO z offsetem 15mm Osłona chainstaya: custom z dętki na zipy Rama jest oklejona pod pancerzami folią 3M Ventureshield Inne akcesoria:
      Do wyboru: pedały plaftormowe (niska platforma alu z pinami wymiennymi) LUB wpinane Shimano M520 Błotnik przedni z tworzywa Błotnik tylny (osłona napędu) Siodełko: Merida - z innego mojego roweru. Jest wygodne. Wysyłka
      Oczywiście rower mogę wysłać. Możliwa jest płatność za pobraniem ale najpierw proszę o kontakt.

Kilka słów ode mnie (chociaż pewno forumowiczom nie trzeba tłumaczyć
      Stan roweru
      Rower wizualnie i technicznie prawie nieużywany. Jedyne elementy które noszą wyraźne śladu użycia to korby (mają otarcia od butów) i na ramie  jest kilka drobnych rys. Nieuniknione przy jeździe w lesie. Przejechałem nim nie więcej niż 200km: kilka razy zabrałem go na pumptrack, ze dwa razy do lasu i tyle. Rama, stery, suport, koła, kierownica, mostek, tylna przerzutka, blat i kaseta - te wszystkie części były kupione przez mnie jako nowe pod ten rower. Amortyzator kupiłem od rzetelnego sprzedawcy, jest świeżo wymieniony olej, nasmarowane lagi. Tylna przerzutka pracuje tu z kasetą 10-rzędową o szerokim zakresie (11-42) ale bez problemu można w przyszłości rozbudować napęd po wymianie kasety i manetki - przerzutka jest 11-biegowa i obsłuży kasetę 11-46. Użytkowanie
      Rower składałem z myślą o wypadach w góry, na centra ścieżkowe i do Wielkopolskiego Parku Narodowego. Do tego rama nadaje się doskonale. Do zestawu kupiłem nawet platformowe pedały żeby szlifować technikę ale nie mam czasu żeby ten sprzęt wykorzystać Koła mają ocenę producenta z przeznaczeniem do ciężkiego jeżdżenia po górach. Rama pochodzi od producenta znanego z dirtowych ram. Przydatne źródła informacji:
      Strona producenta ramy z prezentacją przeznaczenia http://octane-one.com/shredding-trails-on-o1-prone/ Szczegóły techniczne ramy na stronie dystrybutora: https://7anna.pl/product-pol-10246-Rama-Octane-One-Prone-29.html Strona serwisu z którego pochodzą koła: DAVEO.pl ZDJĘCIA

• syncerror
      Przez syncerror
      Wszystkie części nowe. Nie używane. Miał z nich powstać rower... ale niestety nigdy do tego nie doszło...
      DT Swiss EX471 + Hope 4 Pro 142x12 / Hope 4 Pro 15 Axle + DT Swiss + Pillar PSR TB2016 - 1900zł
      RockShox Reverb Standard Right 125 30.9 - 950zł
      Rock Shox Pike RCT3 27,5 - 2300zł
      Shimano CS-M8000 11-46 - 340zł
      Sram GX 1400 1x11-speed Crank 170mm GXP 30T - 400zł
      Truvativ Press Fit MTB BB92 Bottom Bracket PF41-89.5/92-GXP - 100zł
      KMC X11 SL Gold - 140zł
      Shan Privee - 2500zł
      Giant Neutral - 50zł

Zdjęcia pod linkiem
      https://imgur.com/a/fdafb