Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• CannodaleRider
      Przez CannodaleRider
      Witam, mam okazję kupić od przyjaciela Foxa 40, po taniości, z 2008r.
      Problem jest w tym, że górne golenie mają sporo rysek, i w jednym miejscu golenie są wytarte aż do srebrnej powłoki.

Słyszałem o anodowaniu górnych goleni w specjalnych zakładach...
      Szukałem używanych, ale nigdzie nie mogę ich znaleźć....

Podsumowując:
      1. Kupno Amortyzatora FOX FACTORY FOX 40 2008.
      2. Rozebranie.
      3. Odesłanie goleni górne na anodowanie/kupno używanych zamienników Foxa.
      4. Malowanie goleni dolnych na kolor czarny.
      5. Oklejenie Foxa nowymi naklejkami.
      6. Zabezpieczenie folią.

Jeśli komuś chce się poszukać, lub jeśli ktoś ma/wie gdzie kupić golenie, to proszę śmiało pisać/podlinkować
      Pozdrawiam

• archaizm123456789
      Przez archaizm123456789
      Rower w tym roku serwis amora z przodu i puszki dampera.
      Napęd w maju cały wymieniony, zawieszenie serwisowane na bieżąco(łożyska). Hample lane w sierpniu. Koła na bieżąco serwisowane(naciąg szprych)
      Opony przód Maxiss ardent 27,5x2,4,tył Schwable hans dampf 2,25-obie 80% bieżnika. Możliwość przejścia na system tubless(bezdętkowy). Rower utrzymywany w stanie technicznym b dobrym(jestem serwisantem rowerowym). Wizualnie parę odrapań bez wgniotów itp.

Korba xt
      przerzutki p/t xt z plusem
      manetki xt
      hample xt klocki z radiatorem
      amor przód 32 evolution series CTD 130
      damper fox float CTD
      łancuch kmc
      kaseta SUNRACE 11-40
      piasty XT
      obręcze p ryde 21, tył wtb 23i
      https://allegro.pl/ghost-ams-7500-fox-ctd-2x10-i7707046667.html.
      https://www.olx.pl/oferta/ghost-amr-7500-xt-2x10-fox-ctd-CID767-IDxEQ8k.html

• chodziak
      Przez chodziak
      Ostatnio myślałem o budowie roweru...
      Ale mam problem w wybraniu ramy i kół. Mam około 160cm wzrostu i 70 cm od pasa w doł (jak będzie trzeba to napisze moją wage).
      Mam na oku rame Dartmoor Primal 2015 (jest na allegro, taka srebno-czarna za około 600zł) i nie wiem jaki rozmiar S czy M. Do tej ramy myślałem nad kołamy 26", ale nie wiem czy wybrać te czy 27,5".
      Może inna rama albo koła?
      Proszę o pomoc...
    • qwell23
      Przez qwell23
      Czołem,
      przymierzam się do pierwszego w życiu full'a z przeznaczeniem do XCM / XCS
      oczywiście czym się dłużej szuka tym ciężej na cokolwiek się zdecydować
      podpowiedzcie proszę jakie są Wasze doświadczenia z systemem Brain opartym na FOX/Specialized remote Mini Brain, AUTOSAG, Brain Fade adjust I-Valve, 205x53mm
      znalazłem używany rower, podobno z małym przebiegiem, wiem, że autoryzowany serwis liczy sobie krocie za serwis dampera,
      ale znalazłem też parę wpisów z możliwością podmiany, chociaż nie mam też pewności, że w praktyce jest to dobre rozwiązanie.
      Będę wdzięczny za pomoc