Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Ilia
      Przez Ilia
      Cześć,
      Mam problem z widelcem Fox Flot Performance Elite 34 130 mm, 29 cali, 2017 rok. Tłumik ma Fit 4. I o ten tłumik się rozchodzi. Praktycznie nie czuć blokady w tym amortyzatorze. Po wykręceniu tłumika i zablokowaniu go blokada trzyma dosyć mocno. Muszę użyć dużo siły by się wsunął, jednak widocznie jest za słaba, pod ciężarem ciała. W poprzednim amortyzatorze też mam tłumik Fit 4 i wyraźnie czuć, że widelec jest zablokowany gdy wjeżdżam w nierówny teren. Dzwoniłem do serwisu i dowiedziałem się, że ostatnio Fox coś kombinował z Fitami, widać to zresztą gołym okiem. Fit z 2015 różni się minimalnie od tego z 2017 roku. 
      Moje pytanie brzmi: Czy można sprawić by ta blokada była twardsza, bez wymiany części, a jeśli już to czy można to zrobić wymieniając jakiś element?
    • Kubaxo329
      Przez Kubaxo329
      Siema. Od jakiegoś czasu szukam kony stinky. I niedawno słyszałem że ramy po wyżej 2004 roku się bardzo łatwo łamią ? Czy to prawda? Jeżeli tak to proszę żeby ktoś mi napisał które roczniki się nie łamią
    • Quner
      Przez Quner
      Witam
      Posiadam damper fox dhx rc4 z roku 2015 ze sprężyna fox racing shox 350 lbs 3.25. Mam mały problem ponieważ amortyzacja działa za miękko, tzn często dobija. Mam zamiar kupić 4-setkę ale nie mam w tym momencie kasy na kolejną sprężynę foxa, mam zamiar kupić jakąś manitou, ale nie wiem czy posiadają oni sprężyny które pasowały by do tego dampera mam na myśli odpowiednią średnicę, bo niestety każda firma inaczej oznacza rozmiar sprężyn. Czy wie ktoś może jaka była by dobra, może poleciłby jakąś cena do 150 zł. Jeśli można proszę również o link do sklepu, bądź informację o konkretnym modelu. Mam nadzieję że dobrze opisałem sprawę, to mój pierwszy post na forum. 
    • Kruczek_
      Przez Kruczek_
      Witam.
      Mam pytanie odnośnie ram specialized stumpjumper elite 2011.
      Mam problem z wybraniem dampera do tej ramy ponieważ nie wiem jakiej długości damperów szukać. 
      A więc czy mógłby ktoś mi pomóc w doborze dampera, ( marka model jaka długość) ponieważ jestem w tym tzw. Zielony.
      Proszę też o linki do damperów np na allegro olx. 
      Z góry dziękuję