Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• enio303
      Przez enio303
      Witam jestem nowy i mam dylemat jaki bo jest okazja kasku fox fullface tylko został rozmiar l według producenta 58-59 cm ja mam obwód głowy 57 i czy brac cena okozjonalna 350???
    • Szklanka
      Przez Szklanka
      Cześć. Mam problem z ciśnieniem w amortyzatorze fox 34 CTD. Pompuje go do takiego stopnia, że jest w miarę twardy potem po uginam kilka razy i jest miękki tak, że go dobijam. Nie wiem czy to wina uszczelek od komory czy czegoś innego.
    • HelpMi
      Przez HelpMi
      Pomocy mam problem z przerzutkami shimano nie wiem jaki model po prostu wskaźnik nie pokazuje mi biegu , przednia przerzutka nie przeskakuje jak zmieniam a tylnia tylko 2 biegi działają a reszta przelatuje tak charczy. PROSZĘ O SZYBKĄ POMOC ROWER W SOBOTĘ IDZIE NA SPRZEDAŻ.
    • Wielmozny
      Przez Wielmozny
      Witam, 
      Mój problem to przeskakujący łańcuch. Kupiłem rower w połowie kwietnia 2018 i prawię od początku (max miesiąc po kupnie) łańcuch zaczął mi przeskakiwać do przodu razem z korbą w taki sposób że nie było żadnego oporu koło nie dostawało energii a łańcuch i korba szły trochę do przodu. Towarzyszy temu głośny strzał. Serwisy nie wiedzą co to może być, zmieniłem na gwarancji piastę, całą korbę z suportem i nie mam  pojęcia co może być przyczyną. Łańcuch na ten moment mam wyciągnięty i niedługo będę kupować nowy, ale wydaje mi się że to nie przez zużycie napędu ponieważ działo się to praktycznie od razu po kupnie roweru. Załączam filmik który obrazu co się dzieje u mnie w rowerze, oczywiście dzieje się to podczas pedałowania i jazdy do przodu, ale nie miałem jak tego nagrać podczas jazdy więc naciskając na pedały w miejscu wywołałem identyczny przeskok który występuje podczas normalnej jazdy. Nie mam już do tego sił proszę o jakieś sugestię co to może być. Tutaj link do filmiku gdzie jest pokazany strzał--> https://youtu.be/pYcFI7U1K-8
    • Exon15
      Przez Exon15
      Witam,
      Mam zamiar kupić ramę prodigy 9.81, i czy do tej ramy wejdzie mi przerzutka (tj. shimano deore 9 rz.) i kaseta (tj. shimano deore 9 rz), zazwyczaj tą ramę widzę z single speedem. I czy przerzutkę montuję się w te kółko pod mocowaniem koła? Oraz jak tą przerzutkę musiałbym zamontować? Musze kupić jakiś hak, czy coś w tym stylu?
      Rama: