Skocz do zawartości
Remigiusz1978

[Zimno w stopy] co można z tym zrobić

Rekomendowane odpowiedzi

Remigiusz1978

Cześć

Udało mi się dostać skarpety Salomona, takie jak poniżej na zdjęciu. W zeszłym tygodniu przetestowałem je w konfiguracji: skarpeta salomona (z tego co pamiętam 40% merino, reszty składu nie pamiętam) a na nią widoczna druga skarpeta, troszkę grubsza niż tradycyjna. Przetestowałem taki zestaw w zeszłym tygodniu (z butami jak w linku w pierwszym poście), 5 godzin na rowerze, przy temperaturze około 2*C (z tego wyjazdu wkleiłem śnieżne zdjęcia w odpowiednim dziale). Test niestety nie może być w pełni uznany. A to z powodu wysokiej temperatury (nie było mrozu) a po drugie jeździłem po lesie bardzo wolno (między 10 a 15 km/h). Ale do rzeczy. Pierwsza godzina to dojazd do lasu z prędkością około 20 km/h, w nogi przyjemnie ciepło, następnie 3 godziny szlajania się po lesie, w nogi nadal ciepło. Między czwartą a piątą godziną jazdy, znów z prędkością około 20km/h w otwartym terenie czułem, że nogi nie są już w tak komfortowych warunkach. Nie było tragedii, ale różnicę zaobserwowałem. Jeśli będzie jeszcze ładna, sucha pogoda z ujemną temperaturą, wyjmę szosę i zrobię test tego zestawu na otwartej przestrzeni przy nieco większej prędkości. Aha i jeszcze jedno - ja zdobyłem te skarpety w sprytny sposób, opiszę go, może się Wam przyda. Zostawiałem przez kilka dni uśpiony komputer ze stronami internetowymi o ciepłych skarpetach. Żonka szybko zorientowała się o co chodzi i kupiła mi 2 pary tych salomonek :). Także tego... powodzenia :). Pozdrawiam.

20180128_205942.thumb.jpg.16ad0d7b407e2cb5bea550d5621af760.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ssslawecki
8 minut temu, Remigiusz1978 napisał:

ja zdobyłem te skarpety w sprytny sposób, opiszę go, może się Wam przyda. Zostawiałem przez kilka dni uśpiony komputer ze stronami internetowymi o ciepłych skarpetach. Żonka szybko zorientowała się o co chodzi i kupiła mi 2 pary tych salomonek

Szukam ciepłych skarpet - sposób może się i przyda, tylko daj znać jak podrzucić Twojej Żonce mój komputer ?

;)

• +1 pomógł 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta