Skocz do zawartości

[Zapięcie roweru] Wiata rowerowa - zabezpieczenie


telik87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chodzę na siłownię. Mam tam 5 km. Pomyślałem, że będę dojeżdżał na siłownię rowerem zamiast jeździć komunikacją. Niedaleko siłowni jest przystanek autobusowy wraz z wiatą rowerową. Dołączyłem zdjęcie - wiata wygląda dokładnie tak. Pomyślałem, żeby tam zostawić rower oczywiście zabezpieczając. Myślę nad kupnem U-locka. Czy szanse na kradzież roweru są małe? Co o tym myślicie?

Wiaty-rowerowe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedrogi / niepozorny rower i 2 dobre u-lock-i - żeby oba koła jakoś zabezpieczyć. Do sztycy siodełkowej są obejmy blokujące się w poziomie. Licznik, lampki trzeba by zabierać. Coś to pewnie da.

Pytanie jak "spokojna" to okolica, czy jest monitoring skierowany na tą wiatę, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@telik87 lubi dźwigać - będzie tam na siłowni koło tej wiaty ;)

 

P.S. Złodzieja, zwłaszcza pospolitego złodzieja rowerów odstrasza CZĘSTO (choć nie zawsze) ilość zabezpieczeń - 2 markowe U-lock-i będzie pokonywał dłużej niż 1 łańcuch czy kłódkę. Uważaj też, żeby nie przypiąć roweru do czegoś, co łatwiej pokonać niż zabezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...