Skocz do zawartości

[singieltrak] Singletrack Glacensis


piter614

Rekomendowane odpowiedzi

Trasy dopiero zaczynaja powstawac wiec ciezko stwierdzic jak wygladaja bo jest chyba dopiero pierwsze kilkaset metrow w Stroniu Slaskim. Ale na pewno nie da sie jeszcze jezdzic.

Mapy znajdziesz schematy polaczen miedzy miejscowosciami na FB. Dokladnych przebiegow nie ma chyba.

Charakter tych tras to raczej w strone tych pod Smrekiem. Za to dlugosc tych tras jest porazajaca - to maja byc dziesiatki kilometrow laczace wiele miejscowosci Stronie-Zloty Stok-Bardo i okolice. Bedzie mozna jezdzic miedzy miejscowosciami i robic petle w roznych kombinacjach. Podejrzewam ze beda to dobre trasy na rower typu maratonowego i na gravele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Przyłączam się do pytań co, gdzie i jak, bo podczas urlopu trafiłem na dziwne ścieżki i dzięki temu tematowi przynajmniej wiem jak się nazywają.

Stan na początek sierpnia 2018.
Nawierzchnia w większości luźny drobny żwirek. Nie wiem czy będzie mocniej ubite ale po większym deszczu było widać spore ubytki.
Nie było żadnych oznaczeń, co to, gdzie prowadzi, jakie są zasady poruszania się (np. kierunek ruchu, bardziej trasy zjazdowe, czy XC). Miejscami wyglądały, że bardziej na zjazd włącznie z małymi hopkami, w innych jak turystyczne XC, a momentami jakby były elementy pump track. No ale budowa ciągle trwała.

Między Przełęczą Wilczą a Bardem znalazłem tylko kilka fragmentów ale wyglądały jakby brakowało im tylko wykończenia.
Między Bardem a Przełęczą Łaszczową zachodnia ścieżka praktycznie gotowa, brakowało oznaczeń i wykończenia. Wschodnia na Łaszczowej mniej więcej gotowa, po zjeździe w stronę niebieskiego szlaku i dalej w stronę Barda trwała budowa.
Między Przełęczą Łaszczową a Kłodzką znalazłem jedną poprowadzoną po zachodniej stronie, urywała się na wysokości Ostrej Góry.

Kilka fotek:
Zachodnia, praktycznie zaraz za Bardem
P1260151.thumb.JPG.ff2451f0072b4f7cd0cd7470dfee1c88.JPG

Sporo wyżej już niezbyt daleko od Przełęczy Łaszczowej
P1260209.thumb.JPG.51d4fb281f32a39c6127e980e38ff6f6.JPG

Gdzieś między P. Łaszczową, a Kłodzką
P1260214.thumb.JPG.e9faab00268fcaeb5ed0dfe667732953.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...