Skocz do zawartości

[rower do ok. 3kPLN] lekkie XC dla kobiety


efv

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Nieskromnie powiem, że pozamiatał już w kilku tematach, ale jak widać nie każdy wie co traci ( zwłaszcza za 3,25 k w tej samej konfiguracji )...
W sumie rozumiem, bo tak jak wygląd to nie wszystko, tak z drugiej strony widocznie osprzęt to nie wszystko, ale to już co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2018 o 18:12, efv napisał:

lub Cube damski 16"

nie, nie ma po opisie sterów mozesz nawet wnioskować, nie zawsze trzeba ufać zdjęciom:)

widziałam go wczesniej ale nie proponowałam ci bo amor, hamulce brak tapera i jakoś uważam ze są lepsze opcje juz na rynku. Cube rowery są bardzo wygodne, mimo czasem opisu Race itd mają zwykle mocno komfortową pozycję. Fakt też taki że sa porządnie wykonane. 

Zebra Bullsa jest super ^_^  szczególnie w porównaniu do (lubianego i przeze mnie) Canyona w tym budżecie (amor, hamulce..) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie :) w weekend założyłem konto na bike-discount i generalnie planuję kupić ten rower (ZR Lady 6 15") jednak jak zawsze pojawiło się pytanie czy można odrobinę taniej... czy kojarzycie czy przysyłają (po czasie) jakieś kupony zachęcające do zakupów u nich ? i czy te 14% rabatu to już max czy może zaryzykować i wstrzymać się jeszcze chwilę ? widać, że te 15" to nie jest aż tak chodliwy towar skoro mają go jeszcze na stanie...

jednocześnie dziękuję wszystkim za wcześniejsze porady i wyszukanie Radona.

przy okazji - rozmawiałem w sklepie u siebie w miescie w sprawie Thorxa w "eSce" - mogli go ściągnąć tanio (ale musiałbym wpłacić zadatek) jednak sprzedawca potwierdził, że na 99% będzie za duży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie potrafię wyedytować poprzedniego posta.
Potwierdzam - po 3-4 mailach uzyskałem free shipping, dodatkowej obniżki na sam rower nie udało się otrzymać. W efekcie do kompletu dorzuciłem SKS GERMANY X-Blade & Shockblade Dark Set 26"+27.5" za 31 € :D

Polecicie jeszcze jakieś platformy pod małe stopy (do ok 100 PLN) ? Sam jeżdżę na Dartmoor Stream Pro, nie wyobrażam sobie na nich stopy o rozmiarze 36 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...