Skocz do zawartości
juanmoretime

[Przasnysz/Mazowieckie] Specjalista ds. produktu. Kross S.A.

Rekomendowane odpowiedzi

juanmoretime

Poniżej będzie treść ogłoszenia, taka oficjalna. A tak słowem wstępu - szukam ludzi do stworzenia silnego zespołu zajmującego się rozwojem akcesoriów. Specjalnie nie wpisuję dokładnego zakresu działań, bo najważniejsza dla mnie jest chęć do pracy i rozwoju, a na drugim miejscu stawiam wąskie wyspecjalizowanie. Jeśli jesteś w czymś mocny, to pokaż to, a zajęcie się znajdzie.

Co do wynagrodzenia - zależne jest od doświadczenia i zaawansowania projektów, którymi pracownik będzie się zajmować. Szczegóły mogę podać w prywatnej wiadomości.

Zakres obowiązków:

• koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z rozwojem produktu
  • identyfikacja potrzeb klientów i odbiorców danej grupy produktów
  • monitorowanie działań konkurencji
  • monitorowanie trendów rynkowych w celu rozwoju nowych produktów
  • nadzór nad prawidłowością merytoryczną materiałów informacyjnych dotyczących produktu
  • prowadzenie szkoleń produktowych 
  • współpraca przy ustalaniu i zarządzaniu ceną oraz kosztami produktu
  • praca z zespołem graficznym nad powstaniem produktu
  • kontakt z dostawcami

Wymagania:

• 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziana znajomość branży sportowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • kreatywność
  • samodzielność
  • umiejętności analityczne
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi
  • umiejętność negocjowania
  • umiejętność zarządzania cyklami życia produktu i procesem sprzedaży
  • znajomość narzędzi marketingowych
  • gotowość do wyjazdów do Azji
  •  zatrudnienie - stałe, jak najbardziej 

• zakres wynagrodzenia, od 3500 brutto wzwyż (zależnie od doświadczenia)

• dodatek na dojazd/dodatek do mieszkania 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• AS_Warszawa
      Przez AS_Warszawa
      Sklep rowerowy zatrudni kierownika/sprzedawcę do sklepu z obowiązkową znajomością branży rowerowej.

Szukamy OSOBY TYLKO I WYŁĄCZNIE Z DOŚWIADCZENIEM W branży sportowej.

Oferujemy pracę przez cały rok w młodym zespole.
      Szukasz stałej pracy zarówno latem i zimą? Napisz do Nas!

Zakres podstawowych obowiązków:
      - obsługa klienta
      - znajomość podstaw mechaniki rowerowej
      - znajomość branży narciarskiej ( zasady i umiejętności dobrania nart, butów )

Wymagamy:
      - DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU
      - wysokiej kultury osobistej
      - nienaganny wygląd
      - poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
      - łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:
      - umowę o pracę
      - stałe wynagrodzenie ( 2800zł - 3300zł ) + premie
      - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w ramach wykonywanej pracy,
      - udział w eventach branżowych,
      - atrakcyjne zniżki pracownicze,
      - pracę przez cały rok ( zimą zajmujemy się sprzedażą i serwisem nart ),
      - przyjemną atmosferę i pracę w młodym zespole.

Czekamy na twoje Cv i kilka słów o Sobie. Dołącz do Nas!

Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

• Gość Marcin
      Przez Gość Marcin
      Witam 
      Poszukuje mechanika do pracy w sklepie rowerowym na stanowisku serwistanta i mechanika. Skladanie nowych rowerow, carbon, aluminium. Oraz naprawy codzienne. Praca Jest w irlandii, bardzo interesujace zarobki. Wymagamy certifikatu ukonczenia kursu mechanika rowerowego. Badz tez udukomentawanej kariery i doswaidczenia. Prosimy wysylac cv na adres cycels@jhmcloughlin.com najlepiej po angielsku. Przewidywane miesieczne zarobki €2600. 
    • Gość Błażej
      Przez Gość Błażej
      Koledzy pomóżcie bo się waham który z tych modeli będzie najlepszym rozwiązaniem 
      Rower górski KROSS Level A6 2015 Rozm. L + licznik
      https://www.olx.pl/oferta/rower-gorski-kross-level-a6-2015-rozm-l-licznik-CID767-IDr2M27.html ten a6 wygląda jak dla mnie trochę zjezdzony, jak według was wygląda przednie zębatki, czy do wymiany 
      Rower Kross Level R2 27,5 roz. L 21 czarno czerwony Wysyłka Okazja!
      https://www.olx.pl/oferta/rower-kross-level-r2-27-5-roz-l-21-czarno-czerwony-wysylka-okazja-CID767-IDqHVVz.html
      Nowy rower górski Kross level alivio blokada
      https://www.olx.pl/oferta/nowy-rower-gorski-kross-level-alivio-blokada-CID767-IDqSUXL.html
      Rower Kross Level B3 (stunt,mtb,fr)
      https://www.olx.pl/oferta/rower-kross-level-b3-stunt-mtb-fr-CID767-IDolIsi.html
    • kubha
      Przez kubha
      Cześć,
      poszukuję roweru trekkingowego na dojazdy do pracy (trasa przez miasto, około 6km w jedną stronę) i weekendowych wypadów po asfalcie i leśnych nieutwardzonych drogach (dystans około 30-50km).
      Dostałem wydaje mi się atrakcyjną cenę na Kross Trans Alp - 1730 zł. Czy rower jest warty tej ceny? Czy szukać czegoś innego?
      Byłbym w stanie wydać więcej i poszukać czegoś z lepszym osprzętem, bez lub z lepszym amortyzatorem np. Trans Africa lub Trans Global, ale z drugiej strony nie chcę wydawać za dużo, bo nie chcę się o niego zamartwiać, że ktoś mi go ukradnie albo że moknie na balkonie.
      Dotychczas jeździłem prawie 20 lat rowerem z komunii - chyba marketowym  Active Magic Travel i nie stwarzał większych problemów, więc przy moim dbaniu o sprzęt chyba nie muszę mieć super osprzętu, żeby długo mi posłużył.
    • greg76
      Przez greg76
      Mam zamiar kupić swoją pierwszą szosę. Wybór padł na Kross Vento 4.0 2017. Dobra cena, dobrze ubrana. Oczywiście wyprzedaż w necie. I tu powstaje problem rozmiaru. Mam 188 cm wzrost, noga 89 cm.
      Prośba przede wszystkim do użytkowników szos marki Kross o informacje, jakie rozmiary ram wybrali do jakiego wzrostu?
      Różne kalkulatory różnie podają. Wg strony Krossa rowery city/trekking/szosa:
      187 cm  86 cm                    21”  (53 cm) – pasuje wg wzrostu
      192 cm  89 cm                    22”  (56 cm) – pasuje wg nogi
      Nie mam niestety w najbliższej okolicy gdzie się przymierzyć do takiego roweru.
      Który rozmiar będzie właściwszy?
      Dzięki z góry za pomoc.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.