Skocz do zawartości
Rengar

[Włochy] Garda

Rekomendowane odpowiedzi

Rengar

Cześć

Z przyjemnością informuje że w tym roku ponownie organizuje wyjazd do Włoch nad jezioro Garda
Termin wyjazdu 15 czerwiec, wyjazd na 10 dni ale dokładny czas pobytu możemy już na miejscu ustalić.
Koszt obecnie mogę podać przybliżony to ok 1200zł.
Cena zależna od kursu euro oraz dystansu jaki przejedziemy.

Na tym wyjeździe zaplanowane mam co najmniej 2 trasy które będą dojazdowe busem bardziej wgłąb górskiego Trydentu.
Ale szczegóły bliżej wyjazdu i już na grupie którą na fb którą utworzyłem dla jadących.

Nocleg ponownie na kampingu MaroAdi. Jest on umiejscowiony w świetnej okolicy, nad samych jeziorem w miejscowości Torbole. UWAGA: dla tych co boją się robactwa itp, to nie Polska i robali w namiotach nie było, nawet komarów tam nie ma. Jedyne szkodniki to kaczki- tak, chodzą po kampingu kaczki i lubią wykradać jedzenie"-)
Kamping bardzo komfortowy, łazienki wysoki standard i dużo, nie ma problemu z staniem w kolejkach. Jest też jacuzzi, idealne po długich trasach by zregenerować mięśnie.
Ling do obejrzenia:
http://www.campingmaroadi.it/en-us

Też w tym roku zmieniam formę zgłoszeń i płatności. Za duży bałagan był jak każdy sam podchodził i płacił za siebie itp.
Teraz chętni muszą podpisać umową którą naszykuję oraz przelać mi na konto wcześniej odpowiednio zaliczkę a przed wyjazdem resztę.
Jest mi to potrzebne też dla tego bo szukam sponsorów na wyjazd i muszę mieć na papierze wszelkie koszta.
O tym kto jedzie decyduje kolejność dokonania wpłaty.

Jedziemy wynajętym busem, tym samych co w tym roku, wygodny i ekonomiczny a kierowca bardzo fajny.
Jest 8 miejsc ale już 4 zajęte.

Zapraszam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Sramano
      Przez Sramano
      Witajcie. Planuje zakup roweru i tutaj mam pytanie który wybrać. Romet Mustang 2 (29er,2018) czy Kellys gate 30 (2018). Będe jezdził na zawody i na treningi. Obydwa osprzętowo fajnie wyglądają. Ten Kellys niestety nie ma Rock Shox'a i w dodatku ma słabsze hamulce... Romet ma Recon I hamulce Deore 6000...oceńcie i doradzcie... 
    • Szymon_xc
      Przez Szymon_xc
      Hej!
      Jestem w trakcie przeprowadzki do Hull i szukam ludzi do wspólnej jazdy. Mam 34 lata i jeżdżę głównie xc plus trochę szosy.

Pozdrawiam
      Szymon
    • rmn
      Przez rmn
      Witajcie,
      Potrzebuje zmienić rower. Do tej pory jeździłem rowerem trekkingowym Giant Argento 4. Służył mi on głównie do dojazdów do pracy + przejażdżki. Na tą chwilę spełniał swoją funkcję, ale zapragnąłem czegoś więcej i chce spróbować swoich sił w wyprawach górskich + oczywiście do podróżowania nim na co dzień ponieważ poruszam się wszędzie rowerem (z wyboru :)) 
      Do rzeczy: 
      Szukam MTB w cenie do 4 tys. Spodobały mi się Cannodale. Mogę dostać Cannona w cenie właśnie 4 tys. Tutaj link - https://www.cannondalebikes.pl/rowery/2017-gorskie/sport/trail-29/trail-29-2 Jestem jednak otwarty na inne marki.
      Dajcie znać czy jeździliście na tym rowerze lub zbliżonym. Może swoje propozycje i przemyślenia. Jeśli chodzi o przełożenia to 2x10 idealnie mi pasuje bo wydaje mi się to dość uniwersalnym rozwiązaniem. Pozdrawiam
    • gyrill
      Przez gyrill
      Siemka! Chcialbym zmontowac (albo kupić uzywany) prosty rowerek do ćwiczenia podstaw techniki: manuale, niewysokie skoki, bunnyhopy, bandy. Mam sciezkowe MTB, w terenie pedałuje i jezdzi sie dobrze ale raz ze jest dlugaśny (reach: 460mm) na pumptracku, dwa ze przekrok jest dosc wysoki jak dla amatora, trzy ze jest na duzym kole. Łatwo sie w niego zaplątać, trudno oderwac od ziemi. 
      Szukam wiec czegoś mniejszego żeby ćwiczyć  technikę i nie ryzykować za dużo kontuzji (praca, dzieci, L4 - to nie idzie razem ). Wiem, ze teoretycznie wszystko da się zrobić na każdym rowerze, ale może coś doradzicie konkretniej w którym kierunku iść? Mój cel to robić technikę pod domem, żeby w górkach czuć się pewniej. Inna sprawa, ze to mniej czasu zajmuje niż jazdy kondycyjne a dzieciakiem na razie czas mam ograniczony.
      Priorytety: 
      Niski budżet, ramka do ćwiczeń, kółko 26, może max 27.5, nie chcę za małej ramy więc te typowe dirtowe ramki chyba odpadają co? Kandydaci: 
      NS Bikes Clash lub Dartmoor Two6Player (Long?) albo Hornet 4X? Części jakie mam na stanie:
      Kierownik 710mm, mostek 45mm  Amor RockShox Recon 100mm z manetką - na sprzedaż Ramę Peak 29er + koła + tarcze do niej + mostek 100mm - na sprzedaż Przerzutkę SLX 10s  Przerzutkę SLX 2s  Pytania:
      Która ramka najsensowniejsza z wybranych? Co jeszcze rozważyć? Jaki reach po 180 wzrostu i zastosowanie ma sens? Robić wersję jednobiegową czy wrzucać przerzuty? Jaki skok? 100mm? 120mm? Jaki jest sensowny najtanszy amor z blokadą?
    • KaXZX
      Przez KaXZX
      Chciałbym aby ktoś z was polecił mi oponę do streetu o rozmiarze 26x2.3 lekką i z bieżnikiem na falt tak jak np. crazy bob ale zatem nie taką ciężką, najlepiej jakby miała poniżej 750g.
      Mój budżet wynosi 75 zł.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.