Skocz do zawartości

[pompka] do amortyzatora powietrznego


Bruno824

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu szanuje pieniądze... nie sztuka kupić na Allegro za 130 zł po to aby użyć jej dwa razy w roku... olx i Allegro przejrzałem, mam kilka ofert na oku, ale stwierdziłem, ze może ktoś posiada w kącie coś ciekawego co jest mu zbędne. Wielcy milionerzy się odezwali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście... sztuką za to jest skamlanie o złotówkę czy dwie..polska mentalność, jak Cię nie stać na pompkę za 130 zł to kup taką za 40-50 zł a nie szukasz okazji...myślisz, że to się samo kupuje, że każdy musi Ci przysługę zrobić, jak Cię nawet na oczy nie widział, nie jesteście kolegami a ty z góry zakładasz, że za to coś ciekawego nie dasz wiecej niż 4-5 dych, nie raz przerabiałem takie tematy, przez takie gazele biznesu nowego Apexa nie mogę sprzedać i mimo iż jest prawie stówę tańszy i ma 2 lata gwarancji i stery w gratisie to cały czas za drogo i za drogo...Weź zamów beto na allegro i daj spokój z poszukiwaniami jak Ci radzą, szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Bruno824 napisał:

przejrzałem, mam kilka ofert na oku

To pochwal się wynikami wyszukiwania, coś Ci się dobierze i będzie zadowolony każdy. Z tekstem 

Cytat

Przedstawiajcie swoje oferty.

Dużo nie osiągniesz. 

 

Od siebie polecam tą z Decathlona. Jest to klon innych markówek, tyle że lepsza cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o sam fakt, że chcesz kupić pompkę w debrej cenie, ale raczej o formę w jakiej zawarłeś swoje ogłoszenie.

Potraktowałeś forum jak portal aukcyjny - Ty kupujesz - my sprzedajemy i dajemy coraz lepsze oferty.

Można to naprawdę inaczej ująć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
6 minut temu, Markus34 napisał:

przez takie gazele biznesu nowego Apexa nie mogę sprzedać i mimo iż jest prawie stówę tańszy i ma 2 lata gwarancji i stery w gratisie to cały czas za drogo i za drogo

Rynek kształtuje cenę a nie Twoje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michuuu napisał:

A Tobie jajecznica się przypaliła na śniadanie?

Nie masz propozycji - zignoruj temat zamiast żale wylewać i jojczyć.

A kim ty jesteś, żeby mnie pouczać?Na[pisałem przecież BETO w cenie 4-5 dych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michuuu napisał:

Rynek kształtuje cenę a nie Twoje oczekiwania.

A czym jest rynek??Robi się coraz gorzej bo gazele wychodzą z założenia, że ten co sprzedaje musi być złodziejem, że na pewno zarabia krocie a my się nie damy, nie damy zarobić nikomu, liczy się tylko to, żebyśmy sami okazyjnie i tanio kupili, nie jednokrotnie robiąc z siebie debila co targuje się o 10 zł przez trzy tygodnie a jak pójdzie na zakupy co tydzień i zostawi w biedrze 300 zł tygodniowo to jest git, wszystko świetnie, ważne że pompkę za 10 taniej kupił nie na chciwym allegro czy olx...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzasz.  

Nie jest łatwo sprzedać towar ale to nie znaczy, że nikt nic nie kupuje. Każdy towar musi znaleźć swego klienta, niekiedy wiąże się to z "leżakowaniem" na magazynie przez dłuższy czas. Czasami warto poczakać kilka, kilkanaście miesięcy żeby coś sprzedać i na tym nie stracić.  Nikt nikogo  nie zmusza do sprzedawania sprzętu za bezcen. Z doświadczenia wiem natomiast, że wszelakie fora, fecebooki i inne tego typu to pole działania "łowców okazji" To specyficzna grupa kupujących, większość uważa, że sprzęt jest warty tyle ile oni sobie wymyślą za niego zapłacić bez wzgledu na rynkową jego wartość.  

Dobra..żeby nie było, że nie na temat.

GIYO GS-01 - 85 zł  

Topeak Pocket Shocks DXG - 145 zł

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Godzinę temu, Markus34 napisał:

A kim ty jesteś, żeby mnie pouczać

Ja?

Ja jestem marnym żuczkiem który wie, że Tykając kogoś warto zacząć z dużej litery.

I jeszcze jestem użytkownikiem tego forum, który nie jęczy  nad swoim losem bo podłe indywidua szukają taniej okazji.

Poluzuj gumkę w spodenkach bo ciśnienie pójdzie uszami.^_^

Może wtedy jak jeszcze raz przeczytasz posta którego część zacytowałem:

4 godziny temu, Markus34 napisał:

sztuką za to jest skamlanie o złotówkę czy dwie..polska mentalność

 

4 godziny temu, Markus34 napisał:

.myślisz, że to się samo kupuje, że każdy musi Ci przysługę zrobić, jak Cię nawet na oczy nie widział, nie jesteście kolegami

stwierdzisz, że niektóre stwierdzenia są po prostu grubiańskie i niesmaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA, dobry duch forum, strażnik przyzwoitości do tego jeszcze poliglota...litości,  może to dla Ciebie jaśniepanie jest grubiańskie i nie smaczne ale jak gówno zawiniesz w kolorowy papier to z dnia na dzień nie okaże się świątecznym prezentem tylko pozostanie gównem...z resztą szkoda tak naprawdę mojego czasu, ważne że mnie stać na pompki i dziada z siebie nie robię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mam nadzieję, że brak komentarza nie zepsuje Tobie wieczoru.

 

:D

A co tam.

36 minut temu, Markus34 napisał:

jak gówno zawiniesz w kolorowy papier to z dnia na dzień nie okaże się świątecznym prezentem tylko pozostanie gównem.

Idąc tym tropem - a burak burakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział, że taki cyrk powstanie z tematu o głupia pompkę to naprawdę darowałbym sobie... może rzeczywiście źle sprecyzowałem temat, ale to nie powód do tego, aby wyolbrzymić problem i wypisywać głupoty.. ludzie trochę szacunku do drugiej osoby, skąd w was się bierze tak negatywne nastawienie? Nie widzę nic złego w tym, ze chce zaoszczędzić 5-10 zł. Chodzę do szkoły, jestem na utrzymaniu rodziców, nie każdy jest bogaty, nie dostaje dużych kieszonkowych Wiec darujecie sobie teksty odnośnie gazeli biznesu. Nie chciałem kupić pompki nowej za 50 zł, poczytałem opinie, nie jest najlepszej jakości. Na olx znalazłem rock shox używanego za 65 zł. Temat uważam za zamknięty. A wy plujcie jadem, to potraficie najlepiej. Mam nadzieje ze cześć osób mnie zrozumie. Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...